Wybory

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 9 z 10

Goosc 10-09-18 21:31

Na rewitalizację parku wniosek złożony w ubiegłym roku....targowica wniosek w ubiegłym roku ...w tym roku realizacja tych inwestycji.!! Modernizacja przedszkola w Zbiersku już zakończona-wniosek tez z tej kadencji ...a i jeszcze dom seniora czy wniosek na rewitalizację rynku złożony w tym roku ....Ups jeszcze droga w zbiersku z dofinansowania dodam ze z tego dofinansowania już druga inwestycja wcześniej droga Długa Wieś!!!Z tego co wiem to w ciągu tych 4 lat nie było poprzedniego burmistrza :::::a wnioski składała pani Burmistrz wiec nie widzę nic co było rozpoczęte za poprzednika ,a i jeszcze kupno działki pod przedszkole w Stawiszynie i pozwolenie na budowę i w tym roku ogłoszenie przetargu !!!mozna by jeszcze wymieniać nowe samochody dla Osp ....czy projekt ścieżki wzdłuż drogi krajowej zagospodarowane tereny na wsiach

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-09-18 21:49

A parking pod cmentarzem a droga do Dino to kto zrobił też Jarzębski a Hala szkolna która musiała być remontowana bo się woda lala cały dach do poprawki .a sale strażackie wszystkie do poprawki po tamtej władzy ile to kasy bo tamci tyle strat narobili tego nikt nie pamięta. Oj ludzie wreszcie się .

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 10-09-18 22:02

I może trzeba się spytać czemu dokłada się do drogi w zbiersku ...bo ktoś kilka lat wstecz nie dopilnował właściwej realizacji inwestycji kanalizacji i dziś kiedy jest inwestycja budowy drogi wyszło czym tak naprawdę była zasypana kanalizacja!!!!!!Kto za to odpowiada!!!!czy dach w hali będą ciagle naprawiać i dachy ,podłogi elewacje ,w salach osp kiedy się zakończą te poprawki po poprzednikach!

Odpowiedz Cytuj
Desperat czy jak tam było 10-09-18 22:32

Na podstawie stylu i pisowni domniema się iż powyższy mówca (bądź też mowczyni) jest zdesperowanym, zależnym od J. pracownikiem (bądź też J. we własnej osobie). Plany a realizacje to daleka dorga... duzo sie mówi a mało robi... postawimy sprawę jasno, Gmina nie ma obecnie dobrego gospodarza. I warto takiego znaleźć. Gdyby chociaż park albo targowicka były zrobione - sytuacja wyglądałaby inaczej. Miała na to 4 lata... chociaż jedną z tych inwestycji mozna było skończyć. Warto jeszcze było się zastanowić czy targowica w obecnej formie i miejscu jest miastu potrzebna... bez parkingu, bez dobrego dojazdu, bez zjazdu z DK, za blisko zabudowan.... może warto było porozmawiać z ludźmi którzy widzą potrzebę lokacji targowiska z dala od centrum, z parkingami i dobrym dojazdem? Obecna sytuacja dobrze na J. Nie rzutuje. Wiec .... czas na zmiany.

Odpowiedz Cytuj
Orzeszek 11-09-18 8:47

Kto to jest Buba J co rozdaje alkohole gdzie jej szukać chce mi się pić.

Odpowiedz Cytuj
Ignorant 11-09-18 8:54

Tonący złap się za brzytwę i ogól się na sucho

Odpowiedz Cytuj
Desperat czy jak tam było 11-09-18 10:27

Do Orzeszek
Buba J - lokalna działaczka, sporych rozmiarów, łatwo poznasz , na dożynkach w Zbiersku skrzynkami się wódka mała, ze wszystkich sklepów z okolicy wykupili. Poczekaj na kolejną imprezę A na pewno darmowe %% Cię nie miną hehe

Odpowiedz Cytuj
Mariola 11-09-18 10:38

żałosny naród. Argumentów konkretnych nie macie to najłatwiej jest obrażać i ubliżać. Co myślicie, że jak się podpisujecie pod kilkoma pseudonimami to jesteście kryci. łatwo jest dojść po ip.

Odpowiedz Cytuj
Nowy 11-09-18 15:47

Parking pod cmentarzem to jest zrobiony księdzu bo to jest jego plac on pobierał czynsz jak stała budka ze zniczami.

Odpowiedz Cytuj
Nowa 11-09-18 15:55

Do Nowego... ale wszyscy parkujemy pod cmentarzem , więc nie tylko dla księdza.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem