Wybory

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 18

Zbiersk 07-09-18 11:25

No to sobie popłacz nad sobą i nie czepiaj się Jarzebskiego bo on z tobą kóz nie pasał.

Odpowiedz Cytuj
Zbiersk 07-09-18 12:01

To Janczyk już nie gra w jednej drużynie z Urbaniakową bo wystawia swoją córkę.

Odpowiedz Cytuj
Zbiersk 07-09-18 12:04

A w Zbiersku dużo rodziny to Szymańska ma zrobione koło

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-09-18 12:27

RADNI DO BANI!!!
Bardzo przepraszam, ale dyskusja wskazuje na to, że nie macie pojęcia o tym, o czym dyskutujecie. To nie wybrany burmistrz czy też prezydent decyduje ostatecznie o wszelkich działaniach, inwestycjach itp. To RADNI PARADNI WSZYSTKO PRZYKLEPUJĄ. Bez głosowania żadne pomysły nie mogą wejść w życie!!!, chyba, że radosne projekcje dyktatora. Natomiast obecni radni, jak wiadomo, są uwikłani w zależności i układy rodzinno - sąsiedzko - zawodowe z gminą i mamy to co mamy. Oczywiście najlepszym układem jest dobry, doświadczony burmistrz, uczciwy w działaniach, którego nie trzeba pilnować, ponieważ wie na czym polega jego funkcja. Myślę, że nie dorośliśmy jeszcze do demokracji i uczciwości w działaniach. Degrengolada i patologia społeczna jest tak wielka, że na tym etapie niewiele zdziałamy i mamy takich burmistrzów i radnych na jakich zasługujemy. DOBRZE BYŁOBY PAMIĘTAĆ, ŻE TO JEDNAK MY MAMY WPŁYW NA ŚRODOWISKO, W KTÓRYM ŻYJEMY. TRZEBA STARANNIEJ WYBIERAĆ "chętnych do stołka".

Odpowiedz Cytuj
Zbiersk 07-09-18 13:37

Sama prawda tylko kto tutaj czyta.
W takich małych okręgach wyborczych wygrywa ten co ma większą rodzinę a nie ten co coś sobą reprezentuje

Odpowiedz Cytuj
Gość 08-09-18 1:41

Umówiona kontrkandydatka, aby przeszła obecnie panująca.

Odpowiedz Cytuj
Zbiersk 08-09-18 6:28

Nie pomoże umawianie i tak zdecydują wyborcy chyba że komisje .Odpowiedzialność za to wszystko ciąży na urzedniku wyborczym a taka obca osoba nikogo z nich nie będzie znała

Odpowiedz Cytuj
Gość 08-09-18 20:02

Daj Panie Boże, że to wyborcy decydują, ale nie do końca. Składa się na to wiele innych czynników równie znaczących: kandydatury nie zawsze dobre, a często nawet bardzo kontrowersyjne, nieliczni wyborcy przystępujący do głosowania. W konsekwencji "wchodzą" przypadkowe osoby, ponieważ bardzo chciały być "u żłoba", a nie dlatego, że zależało im na pracy dla środowiska. Taka sytuacja powtarza się jak mantra co cztery lata. Niestety świadomość lokalnej społeczności pozostawia wiele do życzenia.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 68 09-09-18 12:39

Czystość gminy w Stawiszynie tak brudno nie było od min. 40 lat ( rynek syf w porównaniu z innymi miasteczkami to dno , park bez komentarza , ile tych dróg , a co z chodnikami , chodnik na Kaliskiej bez komentarza a to główna wjazdowa ulica do miasta . Jedyną inwestycją w Stawiszynie jest targowica . Proszę mi powiedzieć jakie są np. dopłaty do wymiany pieców na nowoczesne w naszej gminie ? a zimą nie idzie otworzyć okna w mieście . Stan rzeczki miejskiej bez komentarza . Kompletna degręgolada tego miasteczka przez ostatnie lata .

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-09-18 15:46

Jak chcesz nowy piec to sobie kup co gmina ma ci kupować. Posprzątać koło swojej budy to będzie czysto .zobacz u siebie jaki masz smród a później krytyków innych .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem