Wybory

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 10

Dobromir 05-09-18 20:48

GLZS - drogą dedukcji co następuje:
Wchodź głęboko głęboko między pośladki i litery cztery będzie lepszy stołek! Może Ci wiceburmistrza obiecano że tak świecisz? Będziesz długopis dzierżył. Wykształcenia mieć nie musisz - wystarczy druga klasa podstawówki (co byś umiejętność podpisywania się ogarnął, chociaż w sumie nawet nie - wystarczy parafka :D)
Komunistą to sam jesteś - w naszej gminie tyle się działo przez ostatnią kadencję że fakt, jest na kogo głosować. Ilość imprez - niezliczona ale nic poza tym buahahahah Podobnie jak za komunę - wiece, wiece, wiece i imprezy. :)

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-09-18 20:57

Piszemy o pani burmistrz , jak pisze glzs . ze obrażają panią burmistrz , ale ona zapracowala na to ze swoją ekipą oraz z radnymi . co do pani Karpieko to powinna zrezygnować jako radna , bo byla oprócz radnej powiatu byla radną gminną , Gdzie nikt nie chce isć , to Dorota idzie , taki Bednarski na wszystko , do tańca i różańca , aby kasa byla i coś na popitkę .

Odpowiedz Cytuj
Diimi 06-09-18 8:43

Może ktoś młodszy na radnego powiatowego? Doris chyba się wypaliła na stołku i czas na zmiany !

Odpowiedz Cytuj
Czarnoksiężnik z Usterii 06-09-18 13:04

Pani Milena Szymańska jest radną już kolejną kadencję, udowodniła, że zna się na samorządzie i nie boi się zadawać trudnych pytań, ma mój glos w wyborach.
Pani Justyna Urbaniak jako burmistrz niestety mnie rozczarowała, było wiele obietnic, ale z realizacją już kiepsko. Nie widzę sukcesów, inwestycji, nie widzę postępu, jedynie nowe twarze w urzędzie i kolejne festyny i zabawy w kołach gospodyń wiejskich i OSP. Nie tędy droga.
Pani Joanna Janczyk chyba nie ma sobie równych w wyborach jeśli chodzi o urodę. Jednak póki co nic nie wiem o Jej doświadczeniu. W dodatku osobiście obawiam się, że jeśli zostałaby burmistrzem to wówczas gminą "z tylnego fotela" mógłby rządzić kto inny. Chętnie Panią Joannę poparłbym na stanowisko radnej, jako burmistrza jeszcze jej nie widzę.
I na koniec powiem tylko, że szkoda, że nie kandyduje Pan Robert Jarzębski. Potrzeba było kilku lat, żeby spojrzeć na jego rządy z dystansu i stwierdzić, że był dotychczas najlepszym burmistrzem Stawiszyna, z największymi dokonaniami.

Odpowiedz Cytuj
Pod uwagę 06-09-18 14:19

Jeżeli ktoś nie lubi Pani Karpieko to niech głosuje do powiatu na zbankrutowana wlascicielke lumpeksu z ulicy Koninskiej.

Odpowiedz Cytuj
Paluszek 06-09-18 14:26

Jeżeli chodzi o zmianę to najpierw trzeba swój głos oddać właściwie te lamenty na tym forum niczego nie zmienią

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec Stawiszyna 06-09-18 15:34

Przydupas Jarzębskiego się uaktywnił. A co takiego zrobił Jarzębski przez tyle lat ????, skoro takie brawa zbiera w Twoich wypowiedziach !!!. Proszę, uświadom mnie- pisz konkrety. Co takiego za rządów Jarzębskiego było wspaniałego?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec Stawiszyna 06-09-18 15:35

Przydupas Jarzębskiego się uaktywnił. A co takiego zrobił Jarzębski przez tyle lat ????, skoro takie brawa zbiera w Twoich wypowiedziach !!!. Proszę, uświadom mnie- pisz konkrety. Co takiego za rządów Jarzębskiego było wspaniałego?

Odpowiedz Cytuj
Paluszek 06-09-18 16:04

A Panu Jasinskiemu radzę zorganizować własny festyn wyborczy bezalkoholowy.

Odpowiedz Cytuj
Paluszek 06-09-18 16:22

Ale się zacietrzewiles aż dwa razy zamieściłeś to samo.
Musisz przyznac Jarzebskiemu że miał swój honor którego nie polewał publicznie alkoholem a
każdy następny Burmistrz niech
pracuje na swoje zasługi.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem