Wybory

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 16 z 18

Obiektywnie 28-09-18 10:30

Czytaj ze zrozumieniem posty na facebooku nigdzie nie było o przejmowaniu kościoła ewangelickiego (jeżeli oczywiście stan posiadania jest taki ze temu nie sprzyja).
Jeżeli chodzi o agroturystykę to bardzo dobry pomysł dla rolników, którzy nie maja pieniędzy lub czasu lub pomysłu na dalszy rozwój. Agroturystyka to nadal inwestycja i nie za pieniądze gminne tylko z wykorzystaniem funduszy unijnych.
Agroturystyka to też wpływy dla lokalnych sklepików, dla których każdy napływ ludzi jest na plus nawet tych sezonowych.

Widze że najlepiej to jak gmina dostanie pieniądze to je rozdać i nic nie inwestować i jak byliśmy w tyle za ościennymi gminami (Blizanów, Żelazków) tak dalej będziemy.

Ludziom nie trzeba rozdawać pieniędzy bo sami zarabiają, samorządy są od tego żeby poprzez drogi skrócić im czas dotarcia do pracy a poprzez inwestycje w sport, kulture, miejsca do spędzania czasu umożliwić im komfortowy odpoczynek od pracy.

Każda inwestycja, pomoc ludziom i przedsiębiorstwom w rozwoju spowoduje wzrost miejsc pracy, wzrost zarobków przez co też wzrosną wpływy z podatków dla Gminy. Wilk syty i owca cała. A bogaci ludzie to bogata gmina.

Odpowiedz Cytuj
Gość 28-09-18 10:55

Dyskusja toczy się tylko wokół dwóch kandydatów na burmistrza a przecież mamy czterech pani Joanna tez ma swój program wyborczy.

Odpowiedz Cytuj
Obiektywnie 28-09-18 11:53

Prawda i jak ktoś widział ten program to może stwierdzić, że to również dobra kandydatka.
Każda z Pań ma coś ciekawego, fajnego do zaoferowania dlatego według mnie wybór nie jest taki oczywisty i wybory będą zacięte :)

Odpowiedz Cytuj
Gość 28-09-18 13:39

Szkoda tylko ze czwarty kandydat na burmistrza do tej pory nie zaprezentował zadnego programu ,wtedy mieli bysmy łatwiejszy wybór nad kim się zastanowić.

Odpowiedz Cytuj
Gość 28-09-18 15:18

"Obiektywnie" przeczytaj sobie komentarze Milenki na temat tego posta. Wprost napisała, że trzeba kościół wykupić. Widzę, że jesteś tak samo inteligentny jak ta twoja wf-istka - mistrzymi interpunkcji i ortografii, zatem abyśmy zapewne pięknie żyć ;)

Odpowiedz Cytuj
Obiektywnie 28-09-18 20:35
Gość :

"Obiektywnie" przeczytaj sobie komentarze Milenki na temat tego posta. Wprost napisała, że trzeba kościół wykupić. Widzę, że jesteś tak samo inteligentny jak ta twoja wf-istka - mistrzymi interpunkcji i ortografii, zatem abyśmy zapewne pięknie żyć ;)

No jeśli się da to czemu nie? Pieniądze na takie rzeczy można załatwić. Kwestia tylko jeżeli jest prywatny to właściciel czy się zgodzi i jakie pieniądze i ile z tego będzie musiała pokryć gmina to raz a dwa fajnie że internet jest anonimowy i sobie możesz po kimś pojeździć ale ja cię nie obraziłem więc też mógłbyś się powstrzymać.

Odpowiedz Cytuj
Hobbit 29-09-18 5:47

Czy to prawda ze kandydaci rady gminyw komitecie to rodzina dalsze lub bliższe .to będzie ciekawie

Odpowiedz Cytuj
Obiektywnie 29-09-18 11:50

O kim mówisz? Komitety są 4

Odpowiedz Cytuj
Kandydat Wincenty 29-09-18 23:45

Jeśli zaglosujecie na mnie , będziecie zadowoleni przez 5 lat , Zrealizuję wszystkie potrzeby , ścieszki rowerowe , ronda , światla na skrzyżowaniach , polcjantów na ulicach { spowolnienia } stawki w Zbiersku , stawki z wodą , obwodnicę przez Dlugą wieś 1 , omijając ul. Pleszewską , kanalizację i wodę na dzialkach w Zbiersku , oświetlenia uliczne , na jodowe w calej gminie , gaz z przylącza Godziątkowa , Panele sloneczne finasowane czściowo przez gminę , w ramach czyste powietrze , z funduszy europejskich , wzorem gmin Mazowieckich , nowe nawierzchnie asfaltowe dróg , by zrealizować podniosę podatki czynsze , zniosę zapomogi i pomoc finansową , nie będę się bawil w przebudowę rynku w Stawiszynie , sprzedam targowicę , pobuduję kolo wysypu na Leśnej , z prawdziwego zdarzenia , odbuduję laski podmiejskie , poszukam inwestora na kościól , cmentarz Żydowski , Odświeżyć elewacje budynków w Zbiersku i Stawiszynie , by Stawiszyn i gmina byla przyjazna dla przybyszów i turystów , Prace te trzeba będzie wykonać wspólnie , tak samo pracownicy gminy jak i mieszkańcy gminy , przy pomocy różnych dostępnych funduszy . .. Co na to wyborcy ????

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem