Wzorowi uczniowie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Rodzice 15-07-18 21:43

Witam. Jestem ciekawa opini rodziców pierwszoklasistow co sądzą o wyborze wzorowych uczniów klasy 1B. Czy w innych klasach tez zostaje się wzorowym tylko dlatego że jest się bogatym i pije kawkę po lekcjach z p nauczycielką? Bo to co zrobiła p Anczykowska to porażka i parodia. Jak można wybrać najgorszego ucznia za wzorowego ? A te dzieci które zasłużyły zostały pominięte. Jak wytłumaczyć dziecku że można kiepsko się uczyć mieć bardzo złe zachowanie a i tak się zostanie wzorowym uczniem. Bo co bo mamusia siedzi w dupie u pani? P Anczykowska w oczach rodziców tym wyborem bardzo dużo pani straciła. Uczeń który używa słownictwa typu "ty debilu ty ch..u...itp znęca się fizycznie i psychicznie na słabszymi uczniami zostaje wzorowym? Kawkę niech sobie p pije z kim chce ale w szkole wymagamy od nauczyciela sprawiedliwości i uczciwości. Bardzo nas p zawiodła. Tak dać się przekupić to normalnie komedia. Może liczy p na darmowy dach? Żałosne posunięcie.

Odpowiedz Cytuj
Greg 15-07-18 21:48

No to ja ci powiem, że najbardziej destrukcyjny wpływ ma to na dzieci. Kim one zostaną jak dorosną... Z jednej strony cwaniakami, a z drugiej frustratami. No ale, może niech się uczą od małego jak ten świat działa. Może ci gnębieni jak dorosną, to zrobią z tym porządek.

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 15-07-18 22:09

Cwaniakami właśnie już są. Bo wiedzą że obojętnie co złego zrobią to i tak podium będą. A dziecko które się stara i zasługuje na wyróżnienie a go nie dostaje bo mamusia nie z tych co wchodzą w tyłek... Z czasem się zniechęca i przestaje starać.

Odpowiedz Cytuj
Rocy 16-07-18 10:23

Też jestem rodzicem dziecka z tej klasy i tez jestem oburzony tym co zrobiła p A....naprawdę przeszła pani samą siebie. Wzorowi sami sąsiedzi i jeszcze ten największy lobuz to prawdziwa porażka. A rodzice tak bardzo panią uważali. Ale to się skończyło. Proszę powiedzieć jakimi zasadami kieruje się pedagog wybierając wzorowych? Napewno nie kieruje się zachowaniem dziecka i jego ocenami tylko tym że z mamusiami tymi wybranymi jest się na Ty i pije popołudniowa kawkę platkujac innych. Ja jako ojciec nigdy nie będę uważał takich osób która liża tyłki i tych osób które na to pozwalają by siedziec w jego tyłku.wstyd to co pani zrobiła. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Zenek 16-07-18 15:20

No niestety p.A się nie popisała takim wyborem uczniów na wzorowych. Przecież to trzeba mieć i dobre stopnie i przede wszystkim zachowanie. A ten chłopak p.K wszyscy wiedzą że jest chuliganem i bluzga jak szewc. I takie dziecko zostaje wzorowym uczniem to parodia. A te dzieci które się starały cały rok zostali z niczym bo mamy są neutralne. Spokojne i nie wchodzą w tyłek. Dobrze że mój syn akurat ma to szczęście i chodzi to innej klasy.

Odpowiedz Cytuj
Rupert 17-07-18 22:39

Sądzę, że jeśli ktoś ma zastrzeżenia do sposobu oceniania pani A.... To powinien zwrócić się do dyrekcji szkoły a nawet do kuratorium oświaty. Moim zdaniem to forum nie jest do prania tych brudów. Chyba nie wszystkie dzieci w klasie pierwszej są wzorowe poprzez kumoterstwo z panią wychowawczynią,, chyba że się
myle.... A jeśli ktoś uważa, że jego dziecko było lub jest niesprawiedliwe oceniane to niech przeniesie do innej klasy lub szkoły.

Odpowiedz Cytuj
Balbina 18-07-18 7:08

Dobry pomysł. Zostaną sami wzorowi.

Odpowiedz Cytuj
Adam 18-07-18 8:43

Tak... Najlepiej niech wzorowymi i wybranymi zostaną same nieuki i łobuzy byleby to było po znajomości. Świetny przykład to będzie dla dzieci które się starają cały rok a p. nauczycielka je omija, bo co, bo po co wyróżniać dziecka które nie jest sąsiadem albo z mamusią dziecka nie jest się na Ty.

Odpowiedz Cytuj
Rupert 18-07-18 9:01

Nie o takie rozwiązanie chodziło mi w mojej wypowiedzi. Zamiast pisać te bzdury to wezscie wy jako rodzice tych dzieci coś z tym zróbcie konkretnego a nie traci czas na te dywagacje

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem