Wyrów - wypadek

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Matoł 19-01-17 18:40

@szofer Ty jesteś idiota nie szofer. Można być ostrożnym, ale co to da, jak inni jeżdżą jak chcą. Weź się człowieku zastanów, tu mogą być ludzie, którzy znali poszkodowanych. Ten wypadek wyglądał okropnie, wiem, bo widziałem na własne oczy akcję ratowniczą. I to nie była ani pierwsza,ani ostatnia na tym skrzyżowaniu. Z resztą to nie jest jedyne newralgiczne miejsce na tej trasie, gdzie giną ludzie. W interesie gminy powinno być to, żeby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców i zminimalizować ryzyko. Nikt tu się w eksperta nie bawi, tu chodzi o życie ludzkie. Można iść poboczem i pożegnać się z życiem, no i co na to powiesz?

Odpowiedz Cytuj
Szofer 19-01-17 19:19

Matola -- Przy wypadku nie bylem , bylem bylem samochodem w trasie do Chorwacji , znalem te osoby, będąc kierowcą trzeba myśleć i przewidywać , ja też się mylę , jak każdy kierowca i widzialem nie jeden wypadek i też mialem poślisk i rów zaliczylem . ale unaz jak chcą tak jadą , ,proszę wyjść kolo Maryjki i popatrzeć . nie piszę o motocyklistach gdzie Z Rusowa do Stawiszyna rozwijają ponad 200 km. a Kalisz - Lódz - Częstochowa - Kalisz 2,5 godz. i oczym tu pisać ..

Odpowiedz Cytuj
Mirka 25-06-17 0:13

Można w takim przypadku starać się o odszkodowanie z oc sprawcy. Najlepiej w takim przypadku zgłosić się do EuCO.

Odpowiedz Cytuj
Kar 25-06-17 8:12

Wczoraj kolo poczty policja miejscowa potrącila na pasach mieszkankę Stawiszyna . na miejsce wypadku przybyla karetka udzielając pomocy . Przy okazi informacji zapytanie , czy wolno handlować na parkingu w rynku , przy ulicy dwu kierunkowej , co na to wladze gminy i milicja

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem