Wynoszenie ze szkoły

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Anonim 30-09-17 12:33

Witam, chciałam poruszyć wątek dotyczący naszej szkoły, a konkretnie tego co się w niej dzieje. Mianowcie chodzi o zatrudnianie sprzątaczek. W szkole rządzi nie Pani dyrektor jakby się zdawać mogło tylko woźna Kaźmierska i jej przydupas Polaszczykowa. Wydaje im się że ludzie w Stawiszynie nic nie widzą i nie wiedzą, że obżerają i wynoszą obiadki ze szkoły. Dobrze by było żeby ktoś się tym w końcu zainteresował a najlepiej Inspekcja pracy!

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 03-10-17 14:11

Dobrze że ktoś poruszył temat szkoły jest brudno w szkole bo jest za mało sprzątaczek a dostać prace w szkole to jak wygrać na loterii trzeba mieć układy w gminie albo w szkole pani burmistrz daje za mało kasy a pani dyrektor nic nie może i tak w kółko praca tylko dla znajomych rodzice psioczą ale też nic na to nie poradzą możemy tylko tu na forum się wygadać pozdrawiam rodzic.

Odpowiedz Cytuj
BEj4pr 05-02-18 23:03

Ja mam jeszcze pytanie. Wiem że dużo nauczycieli i byłych nauczycieli żywi się w szkolnej stołówce. To tak można? Czy płacą za to tyle samo co dzieci? Jeżeli tak to ja też chcę za parę drobnych obiad! A może w ogóle nie płacą? Gdzie można się zapisać? Byłabym bardzo zadowolona jakby dyrektorstwo szkoły opublikowało JAWNE informacje na temat opłat za obiady. Ile dzieci kupuje, ilu dorosłych, ilu nauczycieli i kto ile płaci. To chyba nie żadna tajemnica skoro to idzie z naszych podatków?

Odpowiedz Cytuj
TM Stawiszyna 06-02-18 18:52

Dla dyrekcji szkoly za proponujemy do rozpatrzenia , wzorem szkól kaliskich , by prowadzila stolówkę , obiady po normalnych bez zniżek cenach dla chętnych mieszkańców Stawiszyna , na miejscu i na wynos w okresach miesięcznych , wcześniejsze zapisy i oplaty z góry . uważamy że chętnych by się znalazlo z po śrut emerytów i mieszkańców . Co na to dyrekcja szkoly Czekamy na odpowiedz tu na portalu . pozdrawiamy

Odpowiedz Cytuj
FERIE 10-02-18 19:47

Jedna pyrka wte czy w tamtą Ferie są a szkola śpi , chcemy sztucznego lodowiska przy szkole , a nie pani burmistrz zaprasza naz do Zbierska , do domu kultury , kto tu jest chory .

Odpowiedz Cytuj
Potrósznik 12-02-18 20:04

Idąc tym tokiem myślenia, poprzez kręte uliczki szkolnego oszustwa i dyrektorskie gabinety obłudy, zajdziemy do sali złudzeń. W sali tej na gobelinie na przeciw wejścia wisi obraz szkoły nowoczesnej. Szkoły uczciwej. Szkoły przyszłości. Uf. To tylko złudzenie i senna mara. Obecne dyrektorstwo z berłem i koroną dzierżonymi przez W...... maluje nam smutny obraz rzeczywistości. Obraz szkoły zacofanej. Obraz podziału na klasy, gdzie plebs zawsze będzie plebsem, a klasie uprzywilejowanej , ciału naszemu szkolnemu umiłowanemu wszystko się należy (łącznie z darmowymi obiadami w szkole). Mówiłaś Pani na koncercie noworocznym o misji rozwoju dzieci, kształcenia ich i prowadzenia przez młode życie. Jakżeś nakłamała. Jak żeś nazmyślała. Istny przykład obłudy i zadufania w sobie. Noś głowę wysoko, jeszcze wyżej, ponad chmury... Czym się objawia rozwój i edukacja? Czy w szkole średniej ktoś zapyta moje dziecko w ilu teatrzykach w życiu brało udział? Wątpię. Może warto wydać pieniądze na coś innego niż nikomu niepotrzebne koncerty. Ludzie. Ktoś wam płaci i to z publicznych pieniędzy. Weźcie się w końcu obudźcie i do roboty! Zacznijcie nauczać a nie karmić młode pokolenie kłamstwem i wpajać im do głowy układy taneczne. Kończąc mój spacer po czeluściach Stawiszyńskiej szkoły (to raczej cyrk na kółkach rodem z Monty Pythona) dochodzimy do małego schowka. Zamknięte są w nim talenty i marzenia dzieci. Zamknięte tak szczelnie że nikt nie ma tam dostępu. Klucze schowało kilku mądrych, którym się zdaje że są nauczycielami. Jeden z drugim pogada po niemiecku, poczyta na kolanie chemię czy fizykę i już myśli że uczy. Humanista przedmiotów ścisłych uczy. I kto na to pozwala? Ach... zapomnież można że to mąż dyrektorstwa. A wiec można! To żaden chemik czy fizyk nie chciał uczyć w szkole? To trzeba było męża wepchnąć. Nachapmy się! Wypchajmy kieszenie! Błąd oj błąd. Dzieciom naszym współczuć wyrazy złożyć muszę. Od fizyków, chemików (tym co się im dużo zdaje) i kilku humanistów.... zachowaj nas Panie.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem