Uwaga: Nepotyzm!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Tadeusz 29-04-16 18:13

Matoł mala pomyłka, jesli twierdzisz że pracują dwie osoby ze sklepu "żelaźniaka" bo łącznie z prezesem pracują podobno cztery osoby rodzinnie powiązane. Wiesz to taki chyba rodzinny biznes. Ot, cały Psl klimat

Odpowiedz Cytuj
Matoł 01-05-16 15:32

Bis- mam dobrą pracę, w której nie muszę się żadnej Dyzmie kłaniać. Z resztą, pewnie stanowisko rzecznika już może być dawno ustawione, jak każde inne stanowisko. A na PiS nigdy nie głosowałem, ani na PO, ani tym bardziej na PSL. Nie nazwałbym moich wypowiedzi płakaniem, jest to raczej krytyka obecnej władzy, bo takiej arogancji nasza gmina jeszcze nie doświadczyła. Wiem znacznie więcej niż tu piszę, bo o niektórych sprawach wolę nie pisać, by nie narażać pewnych osó. Były sytuacje sprowokowane przez pewne osoby i te sytuacje podważają podstawy demokracji w naszej gminie. Tadeusz- widocznie mam nieaktualne informacje, więc dobrze, że o tym napisałeś. Teraz jest nabór na nowe stanowisko: podinspektor ds. rolnictwa i ochrony środowiska. Doświadczenie to co najmniej pół roku w administracji publicznej. Ciekawe, pod kogo ten konkurs jest napisany i jakie nowy pracownik będzie miał koneksje.

Odpowiedz Cytuj
Fables 02-05-16 19:26

Matoł nie ruszaj gówna będzie bardziej smierdzało, to prymityw społeczny. Im więcej piszesz tym więcej im sie podoba. Choć warto aby mieszkańcy poznali prawdziwe twarze "udzielających się"

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem