Uwaga: Nepotyzm!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Borgia 12-01-16 12:53

W naszej gminie panoszy się nepotyzm. Co chwila ktoś nowy zostaje zatrudniony. Ludzie, którzy nie mają kwalifikacji, ale za to mają koneksje. Szczytem wszystkiego jest ostatni nabór, proszę sobie zobaczyć, kto u nas traktowany jest jako fachowca. Niektórzy wstydu nie mają za grosz.

Odpowiedz Cytuj
Sowa 13-01-16 12:27

Kawa na lawę , podać nazwiska , Pracownicy pani burmistrz powinni mieć plakietki z nazwiskiem i funkcję jaką pelni . Pani burmistrz niech pani wymieni drzwi do pomieszczen biurowych na oszklone , będzie widać co robią pracownicy i w co grają lub co w internecie oglądają .????

Odpowiedz Cytuj
Zbych 13-01-16 12:57

Gmina jest mala i latwo zobaczyc, kto z kim i jak. ten ostatni nowy etat to tylko wloczy sie po gminie. tylko czekac kiedy ta druga zostanie przyjeta na etat i jaki etat to bedzie. moze kolejny inforamtyk? albo specjalista od noszenia kawy

Odpowiedz Cytuj
Nowy nabór 15-03-16 12:11

Gminny ośrodek pomocy społecznej szuka pracownika. Hmmm ciekawe kto zostanie zatrudniony. Może siostra nowego informatyka?

Odpowiedz Cytuj
LOLO 15-03-16 19:49

Może mnie przyjmą skonczylem szkolę i niemam pracy a 500 + czeka potrzebni są ludzie do pracy mówi Beata ...

Odpowiedz Cytuj
500 + 17-03-16 12:35

Hej LOLO to się zatrudnij jak się nudzisz i insynuujesz bez powodu. Albo zajmij się śledztwem - kto zlikwidował groby Majcherków na cmentarzu w Piątku Wielkim.

Odpowiedz Cytuj
Glikol 27-04-16 2:52

A może zamiast marudzić o nepotyźmie, pokarzecie kogoś kto posiada odpowiednie wykształcenie aby zajmować któreś ze stanowisk? Bo jak przychodzi co do czego to ci z wykształceniem pracują w Kaliszu a reszta to banda baranów.

Odpowiedz Cytuj
Matoł 27-04-16 11:53

Glikol, na pewno mogę stwierdzić, że Ty nie jesteś tym, kto ma odpowiednie wykształcenie, bowiem pisze się 'nepotyzmie', a nie 'nepotyźmie', a pokaŻecie pisze się przez 'ż' a nie 'rz', o interpunkcji już nawet nie wspominam. Nie widzę nikogo w naszej gminie, kto ma odpowiednie wykształcenie, czy praktykę, czy cokolwiek właściwie, nawet nie wyglądają na pracowników urzędu. Za to znam parę osób, które na przestrzeniu kilkunastu lat albo odbywały staże, albo starały się o stanowisko w urzędzie, jednak nie zostały te osoby zatrudnione. Dlaczego? Odpowiedź prosta - nepotyzm. Miała być zmiana i jest - jest jeszcze większy nepotyzm. Dwie osoby od pana z żelaźniaka już maja pracę, chrześniaczka pani burmistrz (choć wersja oficjalna to: 'odbywa praktyki', brat owej chrześniaczki, znajomy z tytułem na pieczątce (bo w końcu ktoś na pieczęci musi mieć tytuł), kilka osób z komisji wyborczej lub osoby związane z członkami komisji wyborczej. Gmina jest mała, każdy widzi, kto z kim jest powiązany. Dziwię się, że NIK jeszcze nie wszedł do gminy.

Odpowiedz Cytuj
Bis 28-04-16 13:03

Hej Matol takich jak ty gladko piszących potrzebuje PIS. Taki wyksztalcony , poucza i placze na forum nie pierwszy raz . a do roboty byś się zabral . np na rzecznika gminy , wolny etat. { nie jestem tym co broni gminy }

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem