STOP prostytucji w naszej okolicy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 8

Karol 14-02-18 21:07

Zyga --- Na bylym tartaku na cmentarzu Żydowskim, przecież mieszka tam V - burmistrz Stawiszynai taka sodoma , coś więcej na ten temat .

Odpowiedz Cytuj
Zyga 15-02-18 0:00

Chodzi o ten tartak tam za Zbierskiem w lesie,sodomia na parkingu.

Odpowiedz Cytuj
Karol 15-02-18 20:51

Zyga to stary problem nie od dziś . to trwa z 20 lat , Problem znają policjanci , gmina , mloci Zbierska i okolic . wszystkie dukty drogowe w wjazdu do lasu , są wlasnością mafii i prostytutek Ukrainy , czego tam niema , majtki , podpaski , biustonosze butelki po napojiach . latem babki pól nagie przy ulicy itd .

Odpowiedz Cytuj
Zyga 16-02-18 19:27

Ktoś powinien z tymi Paniami porozmawiać, wytłumaczyć.

Odpowiedz Cytuj
Krzysztof 21-07-18 11:22

Aby zlikwidować skutecznie prostytucje wystarczy zablokować wjazdy do lasu

Odpowiedz Cytuj
Tadeusz 07-08-18 9:14

Trzeba z nimi rozmawiać i wytłumaczyć im że takie życie nie jest dobre

Odpowiedz Cytuj
Tadeusz 08-08-18 21:13

Trzeba koniecznie wyznaczyć osobę odpowiedzialna z gminy. sprawa jest warta zachodu. kobiety te mogą przecież wrócić na łono społeczeństwa, założyć tu rodziny i działać dla dobra społeczności. trzeba w gminie powołać odpowiednią komórkę do takich działań w opiece społecznej i wyznaczyć takiego lokalnego "kuratora" gminnego do spraw przeciwdziałania prostytucji koniecznie mężczyznę bo z kobietą nie będą rozmawiać

Odpowiedz Cytuj
Kajtek 10-08-18 15:31

Co za głupoty. Żadna żona urzędnika się w życiu nie zgodzi żeby jeździł on po k.... rozmawiać z nimi i skłaniać do innego życia. Przecież każda żonę by szlak trafił. To się nie uda. Wogole pomysł debilny.

Odpowiedz Cytuj
Krzysztof 13-08-18 21:12

Pomysł jest ok. Jest szansa aby te córy Koryntu wróciły na łono naszej wspaniałej społeczności. Trzeba właśnie pod pretekstem usługi wysyłać tam urzędników z gminy i dac tym urzędnikom przepotezny oręż w postaci argumentów. Powinni oni być także gotowi do odpowidzi na pytania zadane przez te pogubione i skarane przez życie dziewczyny. Powinni oni być niczym ojciec i przytulić jeśli trzeba taką zagubiona kobietę. Mogli by też dostawać premie za każdą którą uda się odciągnąć od takiego życia. Na początek wyślijmy tam gminnych kawalerów aby rzeczywiście żony nie psioczyły. Niech zabierają te dziewczyny na obiad do np leśnej chaty a tam już niech ich merytoryczny oręż wiedzie prym nad zagubionymi kobietami. Można by na próbę wyznaczyć na to w gminie budżet i wysyłać pierwszych ochotników. Już czuje że przyniosloby to zaskakujący efekt. Myślę że to nawet mógłby być niezły argument w wyborach.
Jakże byłoby wspaniale jakby prostytucja w ten sposób znikła. Można by też wprowadzić badania dla chętnych w przychodni na koszt gminy na badania przeciw chorobom wenerycznym. Społeczeństwo w naszej małej ojczyźnie mamy wspaniałe.
Później zajmijmy się patologiami w naszej społeczności. Jest tyle do zrobienia.

stawiszyniacy ręce do góry, głowa do przodu już wkrótce prostytucja zniknie

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem