Rzady "Pani" Przybylskiej i Rutkowskiej oraz dyrektorki przedszkola w Stawiszynie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Gość 24-01-17 17:48

Prawda jest tak, niestety mentalność ludzi w naszym jakże cudownym i pięknym mieście jest straszna. Jak się komuś źle dzieje albo żyje nie wychodząc z szeregu to jest świetnie nikt nic nie mówi i nie ROBI, natomiast jak ktoś się udziela chcę robić coś więcej żyje inaczej niż przeciętny człowiek z naszego cudownego miasta to od razu głosy, plotki przypuszczenia i tak jak założyciel tego wątku oskarżenia. Jak komuś nie pasuje droga wolna nie musi posyłać dziecka do przedszkola w Stawiszynie(i teraz tu zapewne znajdą się komentarze to gdzie mam posłać przecież mieszkam w Stawiszynie tu jest najbliżej, ruszyć dupę i coś zrobić, życie nie jest usłane różami, nie zawsze jest idealnie.) A jeżeli komuś coś nie pasuje to się to mówi prosto w twarz albo dział coś w tym celu, a nie pisze na forach i udaje odważnego.

Odpowiedz Cytuj
123 24-01-17 18:10

Co za tchórzostwo!!! Wypisywać na ludzi!!!autor tego post'u niech spojrzy teraz Pani Przybylskiej i Rutkowskiego w twarz. Szczyt bezczelności i chamstwa. Nie wpier** się w życie innych. A jak nie pasuje to zapier** do Kalisza i wozic dzieci do innych przedszkoli. Tyle!!!! Co za miasto idiotow!!!!!

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-01-17 18:34

Dokładnie, nie pasuje to do Kalisza tam na pewno mniej się płaci i jedzenie dla dzieci nie jest tylko na papierku. W sumie to nie jest tylko Kalisz, dziecko można posłać do innego miasta np: Warszawa lepsze perspektywy dla dziecka może zostanie dyrektorem przedszkola w przyszłości kto wie?? Myślę ze "niezadowolony" wtedy będzie usatysfakcjonowany.

Odpowiedz Cytuj
124 24-01-17 18:56

123 ------ A kogo to tak ugryzlo , najbliższego ???? po co -- te nerwy , za sluszne sprawy .

Odpowiedz Cytuj
Matoł 24-01-17 18:57

To jest forum naszej gminy, każdy ma prawo pisać, co uważa. Internet jest czwartą władzą i służy do m.in. rewizji pozostałych trzech. Niezadowolonemu nie podoba się, jak jest prowadzone przedszkole w Stawiszynie, podaje konkretne przykłady, które są związane z nową władzą w naszej gminie. A reszta się rzuca, że nie wolno, bo jak ktoś się wychyli, to po nim jadą. Ale to Wy właśnie jedziecie po niezadowolonym! Każdy ma prawo do swojej opinii i wypowiadanie swojej opinii o osobach pełniących funkcje publiczne nie jest przejawem tchórzostwa. W tej sytuacji to jest raczej troska o dziecko, bo jeśli powie się coś takiego twarzą w twarz, to dziecko będzie spalone w przedszkolu, a nie każdy ma czas i możliwości wozić dziecko gdzieś dalej. Niezadowolony ma rację, bo kumoterstwo za nowej władzy sięga zenitu. Jeżeli ktoś dostaje pracę po znajomości, to trzeba liczyć się z krytyką. Zwłaszcza, jeżeli wykonuje ją źle.

Odpowiedz Cytuj
123 24-01-17 19:10

Najbliższego? Każdy mądry w stawiszynie wie kto jest tak bardzo "niezadowolony" ☺a władza i RZADY się na dzień dzisiejszy nie zmienia ☺tak bardzo mi przykro ????

Odpowiedz Cytuj
123 24-01-17 19:23

A na zakończenie tej jakże niesmacznej dyskusji "niezadowolony" weź sprawy w swoje ręce chyba ze brakuje ci odwagi,wykształcenia bądź inteligencji, ale to pozostawmy dla siebie ☺

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-01-17 19:33

Tak to jest forum naszej gminy i każdy ma prawo tu pisać -plus za wyjaśnienie do czego służy forum, nikt nie wiedział ... tak można wypowiadać swoje zdanie/opinie w internecie, ale nie obrażać kogoś i umniejszać to drugie jak mniemam jest karalne. Ludziom w internecie to się w głowach poprzewracało myślą że mogą pisać wszystko i obrażać wszystko bo ich nie widać ani nie słychać-to tak nie działa drodzy. W dobie internetu każdego można bardzo szybko znaleźć i każdy odpowiada za to co napisał, tak i na pewno wszyscy w Stawiszynie dostali pracę po znajomościach na pewno. Jakby rodzic troszczył się o dziecko to by działał a nie wypisywał brednie na Stawiszyńskim forum bo gadać każdy umie ale już robić to nikt taka prawda.

Odpowiedz Cytuj
Grzegorz 26-01-17 10:14

Czytelnicy, czy nie widzicie, że posty w obronie dyrektorki piszą sami oskarżani, lub ich najbliższe rodziny? Dziadostwo w przedszkolu było wcześniej nim przyszła nowa Władza - też chciałem coś z tym zrobić gdy dziecko chodziło do przedszkola - i nic dyrektorka z innymi fałszywie się uśmiechała i przytakiwała; gdy dziecko skończyło przedszkole - wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Mam tylko żal do bieżących włodarzy - że nie pogonią tego dziadostwa z władz przedszkola. p.s. W Zbiersku w przedszkolu jest lepiej - wiem bo już zrezygnowałem z posłania dziecka do Stawiszyna

Odpowiedz Cytuj
Panicz.wl 26-01-17 14:57

W Polsce, uczęszczanie (dzieci) do przedszkola nie jest obowiązkowe! (z zastrzeżeniem obowiązku odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego). W czym więc problem? Wychowuj i kształtuj umiejętności dziecka – samodzielnie. Seria lukrowanych programów "plus" sprzyja temu. Chcę jednak, zwrócić uwagę rodziców na to, że nikt i nic nie zastąpi dziecku w tym, bardzo dla niego istotnym okresienauczyciela wychowania wczesnoszkolnego. Dlatego proszę, abyś szanował (jeden z drugim) ludzi mądrzejszych od siebie. Wszelkie tzw. "obywatelskie inicjatywy” i wymądrzanie się, są szkodą dla wszystkich. Zapewnienie dzieciom opieki wychowawczej – to niezapłacona praca! (Pomimo tego, zawód nauczyciela w Polsce, ma ciągle swój etos?) Uczęszczanie do przedszkola (szkoły), w mieście królewskim – jest zaszczytem i nobilitacją. ^

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem