Rzady "Pani" Przybylskiej i Rutkowskiej oraz dyrektorki przedszkola w Stawiszynie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Niezadowlony 17-01-17 22:28

To co sie dzieje u nas w przedszkolu w Stawiszynie to kpina na wszystko wołaja kase jakby to bylo prywatne przedszkole a nie panstwowe.Do tego rzady pani pseudo Przybylskiej i Rutkowskiej które sie boja o stołek jak i dyrektor przedszkola.Rutkowska sasiadka pani burmistrz wiec jest klika,a inne pracownice sa pomiatane.Zatrudnianie córek,zon radnych lub zon ich synów.Wykorzystywanie pani dyrektor w godzinach pracy czy poza Pana Zbyszka do prac przy własnym ogrodzie.Zrobmy cos z tym ,bałagan nie z tej ziemi.A to co w menu dla dzieci na sniadanie obiad i podwieczorek to tylko na papierku,zaco sie płaci to ja nie wiem.

Odpowiedz Cytuj
Mima 18-01-17 14:49

Nic z tym nie zrobicie kliki są wieczne.

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 21-01-17 8:29

To jest folwark dyrektorki która ciągle lata po Kaliszu a tu myszy rządzą

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-01-17 18:19

Moim zdaniem osoba, która komentuje w taki sposób rządy pseudo Przybylskiej i Rutkowskiej tak naprawdę nie ma swojego życia i zajmuje się innym z własnej nudy i wrdzobej wredoty ludzkiej, a o stołek to moim zdaniem nie ma sie co bać, ponieważ swoja pracę z tego co słyszałem wykonuje jak zawsze perfekcyjnie i na 100%. O pieniądzach nic nie komentuje ponieważ jest to nie na miejecu .

Odpowiedz Cytuj
Lizus 22-01-17 16:15

Kaźdy ma prawo tu pisać i mieć swoje zdanie a osoby publiczne na eksponowanych stołkach musza pamietac że wszyscy im patrzą na ręce

Odpowiedz Cytuj
Niezadowolony 22-01-17 22:34

Najwidoczniej prawda boli zainteresowane osoby,a ja pisze tylko szczera prawde.Pani pedagog nie powinna wywyższać ze jedne dzieci sa lepsze bo z bogatych rodzin a inne biedniejsze gorsze.Tak nie robi nawet zwykły normalny człowiek bo to nie przystoi.I nadskakujac rodzicom wchodzac im w tyłek.

Odpowiedz Cytuj
Casus pascudeus 23-01-17 0:12

"Bedzie Pan zadowolony" zapoznajac sie z trescia przepisow art. 216 k.k.

Odpowiedz Cytuj
Matoł 23-01-17 10:45

Poplecznicy tych pań nie śpią i studiują kodeksy. To są osoby, które piastują publiczne stanowiska i dlaczego nie można ich publicznie krytykować? Co to ma być? Korea Połnocna? Jakby te panie godnie pełniły swoje funkcje, to by nikt po nich nie jechał. Te wpisy ich broniące świadczą tylko o ich małości i potwierdzają zdanie osoby, która założyła ten wątek. Nie ośmieszajcie się, kończ waść, wstydu oszczędź!

Odpowiedz Cytuj
Casus pascudeus 23-01-17 15:32

Odroznia Pan krytyke od ordynarnego chamstwa? Z tym, swoim

Poplecznicy tych pań
itd. — to jazda po bandzie, populizm. Nie znam zadnej z wymienionych osob. Wpis na forum pomaga rzucic swiatlo na problem (jesli istnieje), lecz nie moze byc jatka, maglem – osadzajacym i zniewazajacym czyjas godnosc. Nie ma znaczenia status osoby (rodzaju pelnionej funkcji). Zostaly (wprost) wymienione nazwiska, przy czym: – brak argumentow odwolujacych sie do szacunku, autorytetu (nauczyciela, pedagoga), – brak uszanowania czyjegos nazwiska, ktorym sie operuje (bez zgody), rozpowszechniajac negatywne opinie. Jest zas, zarzut natury osobistej (atak!). Zostal podparty wlasnymi emocjami [argumentum ad populum], kompleksami itp. p.s. Wczesniej, w innym watku brano na widelec ks. Proboszcza. Teraz Panie Przedszkolanki, jutro wezma Pana, mnie i innych. Nie ma na to zgody!

Odpowiedz Cytuj
Matoł 23-01-17 15:53

Nazwiska padają w pierwszym poście, osoby te sprawują funckje publiczne. Jeśli ktoś posunął się do tego, że nazwał sprawę po imieniu, to znaczy, że nieźle te panie zaszły mu za skórę. Z resztą się nie dziwię, jakby mi ktoś dzieckiem pomiatał, to pewnie dużo gorzej by to się skończyło, jak wpis na forum. Trzeba brać swoje zachowanie na klatę i obie strony mogą ponieść za to konswekwencje, chociaż... Nikt normalny nie będzie się procesował o wpisy na tym forum, nie róbcie ludzie absurdu z tego. To by była paranoja. Ludzie gorsze rzeczy codziennie sobie mówią o naszej już nie takiej nowej władzy i kulturze, jaką narzuciła.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem