Radni

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Max 14-01-17 15:44

Witam państwa takie pytanie co myślicie o naszych radnych kto jest za tym żeby nie pobierali diet za narady i "debaty " niby , moim zdaniem to naród nasz ich wybierał i powinni być z tego dumni a nie pchać się za kasą tak kzyczeli przed ile to oni nie zrobią i czy nie powinni być rozliczani z tego co robią tyle krzyku było przed a teraz cooo a gdzie stowarzyszenie Stawiszyna

Odpowiedz Cytuj
Janka 14-01-17 20:40

Pisalam już na temat radnych , poprzednia rada byla slaba ale ta beznadziejna , albo są poza terenem Polski , albo nie interesują się w ogóle gminą czy Stawiszynem , to samo dotyczy radnych powiatu z terenu naszej gminy mamy dwóch panią Karpieko i Zbierska mieszkający w Warszawie , jedna odwiedza imprezy drugi rodzinę , wszyscy pobierają kasę , każdy rocznie w gminie 7 tysięcy , a w powiecie ponad 12 tyś. . I co uchwalają tylko poprawki budżetowe .

Odpowiedz Cytuj
Kermit 15-01-17 13:15

[LINK] Co to za poeta ten "NorDwid"?! Pierwsze słyszę. Jedno słowo komentarza - ŻENADA.

Odpowiedz Cytuj
Inny 16-01-17 6:59

Nie licytujcie się radni wszyscy jesteście tam tylko w interesie własnym lub swoich bliskich wiec bawcie sie ale za swoje a nie zaza pieniądze podatników.

Odpowiedz Cytuj
Matoł 16-01-17 19:04

Brak diet powinien być na poziomie krajowym. Wróćmy do demokracji greckiej, gdzie sprawowanie władzy było przywilejem i właściwie to wybrani płacili za ten przywilej. A nie dietki, przywileje, dodatki itp itd. Kijowski sobie sam pensję chciał przyznać, najpierw mu 2500zl proponowali, mało. Potem 4000 mało. Bo on chciał jak poseł 12000zl. Hola hola, skoro komitet obrony demokracji, to za frikadele powinien działać. Obłuda na każdym poziomie. Naszych radnych proponuję personalnie rozliczyć z tego, co obiecali, a co zrobili. Na sesjach tylko kiwają główkami, żadnych sprzeciwów, nawet zapytań. To co oni robią? Za co te pieniądze? Ja chętnie swojego radnego bym rozliczył, jakby się tak nie chował przede mną. No ale jakich zacnych mamy radnych? Córkę narkomanki, syna kwiaciarki, co pelargonie posadzi i trawe zasieje, syna parzystokopytnej, pomidorkarza, metalarza. Do wyboru, do koloru. A zna się kto na czym? Kto w ogóle ich wybrał? Już się nasłuchałem, jak te wybory były ustawione, legendy krążą po gminie i nie tylko. Ile ludzi się śmieje po kątach, jak ci ludzie zdobyli władzę na czele z Piggy.

Odpowiedz Cytuj
GOŚCINNIE 18-01-17 9:01

Witam państwa czytam to i przyznam szczerze że się z wami zgadzam ile to było obietnic hałasu jakie to porządki będą a teraz cisza nawet dokładnie nie wiem kto jest tym radnym

Odpowiedz Cytuj
Xxx 20-01-17 17:33

Radni są bez radni i tyle w temacie.

Odpowiedz Cytuj
Max 07-02-17 20:36

Kochani ale oni muszą się bawić za nasze bo czytając ich oświadczenia majątkowe na stronie gminy większość z nich (przy całkiem sporych dochodach) NIC NIE MA !!! Rozumiem p. Małgorzata Twardowska – gospodyni domowa – bezrobotna ma 158zł oszczędności. Piotr Andrzejak - 2400zł - może nie mieć nic Szacunek dla p. Osajdy 200zł oszczędności - dzieci w skarbonkach mają więcej. Milena Szymańska – nauczyciel-59000 pensji rocznie, oszczędności 0 Tadeusz Janczyk – współwłaściciel Multirol , oszczędności 0 Łukasz Musiał – kierowca- 32800 dochodu oszczędności 0 Wojciech Stasiak – współwłaściciel masarni Koźminek, oszczędności 0 Maria Szafrańska – pielęgniarka- 75000zł pensji , oszczędności 0 Pochwalić jednak należy chociaż uczciwość w stosunku do wyborców pani Danuty Marciniak, Mieczysława Bielak, Pawła Migdał. Najuczciwiej podszedł p.Marcin Pilarski z 25000 zł dochodu jakie ma oszczędności. Brawo p.Marcinie za gospodarność i uczciwość. Smutne to że wybraliśmy tak mało operatywnych radnych albo mało uczciwych. Ale to nic w porównaniu z pracownikami gminy: Pani sekretarz gminy –Agnieszka Morawska- 99682 zł pensji rocznie !!! oszczędności 0 Skarbnik – Anna Manikowska – 124909 zł pensji rocznie !!! oszczędności 12tyś (co skarbnik to skarbnik). A nasza pani burmistrz przy dochodzie 52000 rocznie (tylko miesiąc burmistrzem dane za 2014) ona nie ma nic samochodu, domu, oszczędności . Może na koniec kadencji będzie lepiej Kierownicy jednostek też ciekawa lektura [LINK] W większości są to dane z 2015 roku , jak jest teraz? Jak się ma punkt w oświadczeniu że trzeba je wypełniać starannie i zgodnie z prawdą?

Odpowiedz Cytuj
Modern instance 07-02-17 22:13

Należy się cieszyć, że jest w gminie wzór światłej ekonomicznie, grupy społecznej

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem