Prezes Janczyk

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Sławomir 16-02-17 10:57

Witam zainteresowanych jak i nie zainteresowanych klubem Korona Pogon. W ostatnim czasie wieść gminna i nie tylko głosi o działaniach prezesów Janczyka i Sztarka wobec graczy młodych graczy Korony którzy z różnych powodów nie chcą dalej grać w klubie. A chcą rozwijać swoje zainteresowania i pasje w normalnych warunkach, w normalnym otoczeniu korzystać z możliwości jakie dają im inne kluby. Dochodzi do oczerniania tych zawodników a niejednokrotnie do gróźb słownych wobec nich. Przy różnych okazjach oczerniają ludzi którzy byli związani z tym klubem w przeszłości i którzy mieli na celu dobro i rozwój zawodnika i nie chore urojone ambicje prezesa. Czy spełniający nadrzędny nadzór Urząd Gminy nie ma żadnych możliwości aby kontrolować działania tych Panów?. Wydane bezsensownie pieniądze na termomodernizacje budynku który stoi pusty przez większa cześć roku bo w sumie co tam można robić w otoczeniu tego wystroju reliktu wczesnego Gierka!!! Żądają powtarzam żądają gry w klubie, gdzie nie ma dostępu do boiska treningowego tylko łąka na której kontuzja pewna i zapewne prezes otoczy troskliwa opieka gracza czyli załatwi wizytę u lekarza bez kolejki tylko kto za to zapłaci???? Ubezpieczenie graczy jest na najniższym z możliwych poziomów. Pani Burmistrz wybierając zmianę w naszej Gminie oczekiwaliśmy zmian we wszystkich aspektach funkcjonowania nie tylko zamiany na stołku. Radni proszę spojrzeć jak rozwijają się okoliczne kluby jaka tam panuje atmosfera, jak chętnie przychodzą sponsorzy Oczernianie Pana Przybylskiego trenera który osiągał i osiąga sukcesy z młodzieżą czy Pana Martynę że ma na uwadze rozwój zawodnika i korzysta ze wszystkich możliwości aby się rozwijali jest chyba szczytem chamstwa. Mam nadzieje że przywołane tu osoby przeczytają i zareagują odpowiednio. Boisko w Petrykach nie przypomina boiska treningowego a małym nakładem finansowym można doprowadzić do stworzenia obiektu który będzie przynosił dochód dla Gminy. Dzisiaj większość klubów poszukuje boisk na sparingi, treningi i płaci po 150-200 zł za 2 godziny grania. Czy nie warto się nad tym zastanowić? A i informacja dla rodziców chłopców którzy spotkali się z nachalnym i często nieprzyjemnym zachowaniem Janczyka wobec swoich dzieci. Służę pomocą jak ten problem rozwiązać. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Kibic 16-02-17 12:38

Przepraszam trener nie ma napisane że trenerem jest do śmierci i co tu plakać .zresztą w ostatnich kilkunastu latach Korona nie wychowala pilkarza który gral by poza powiatem . ostatnim byl Derbich ale trenowany byl przez innego trenera i w innych okolicznościach i czasie .

Odpowiedz Cytuj
Korner 16-02-17 18:59

Zacznę od końca , boisko to choćby poprawil murawę bez zaplecza , niema bytu , w przerwę meczu pod sosną to już bylo , na glowę padalo i wialo , a dwa trzy mecze w roku za kasę dla jakich klubów , Panu Przybylskiemu zdaje się że osiągnol sukcesy gdzie i jakie , przecież byl rękami i nogami za Koroną i co się stalo coś boli . Co do szatni dobrze ze ocieplona , wygląd i estetykę można poprawić . nie dobrze jest że zawodnicy nie rozgrywają sparingów czy treningów , dojazdy na trening do Zbierska lub Petryk zniechęca mlodych jak i seniorów .a utarczki slowne myślę że są w każdym klubie .mniejsze lub większe .

Odpowiedz Cytuj
And. 17-02-17 19:22

A ja czytając wpisy , proponuję panie prezesie na 95 lecie powrót do korzeni -. POGONI .

Odpowiedz Cytuj
Korner 18-02-17 12:00

Na trenera zapewne szykuje swojego syna skoro obydwie synowe powsadzał do przedszkoli tak się buja radny PSL i ten cały zestaw radnych Co do zachowania tego prezesa to on nawet na posiedzeniach rady uźywa wulgaryzmów i jest ok.

Odpowiedz Cytuj
Xyz 18-02-17 12:58

And. tyle lat minęło a ty nadal nic nie rozumiesz . Przykro

Odpowiedz Cytuj
Pogon 18-02-17 14:13

Prezes kraje, jak się daje... – gdyż do każdego działania musi być przyzwolenie. Trudno dociec skąd? Do korzeni może powrócić ten, kto korzenie ma. Jakie ten (za przeproszeniem) prezes-radny ma korzenie? – odpowiedź: "działacz" - pyskacz, w pierwszym pokoleniu! Buja się na fali, bo czasy takim sprzyjają.

Odpowiedz Cytuj
Ole Ole Ole OLaaaaaa 18-02-17 14:35

Zmienić zarząd - tyle w temacie .

Odpowiedz Cytuj
Bremo 18-02-17 14:39

Jeśli nic sie nie zmieni to korona spada do A-klasy

Odpowiedz Cytuj
And 18-02-17 14:56

Xyz - wytlumacz mi że tyle lat klubu niema i nie będzie , a nazwy podwójnej klubu niema ozpn czy wozpn . tylko w Stawiszynie ,choć nie dlugo Pogoń będzie miala 100 lat . pozdrawiam pilkarzy i dzialaczy ,

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem