Pani szymanska obraza wyborcow

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 16

183737 04-10-18 8:15

Przynajmniej się spotykają i dyskutują A nie tak jak co niektórzy robia wszystko co apodyktyczny ojciec J. narzuci, to dopiero śmiech i kpina hahaha

Odpowiedz Cytuj
Gosc 04-10-18 10:44

Bardzo smieszne te komentarze. Mozna umrzec ze smiechu....zenada. Oceniacie kandydatow na burmistrzow na podstawie wygladu / bo jest gruba/, bo ma dziecko panna, bo w konkubinacie...zastanowcie sie czy to jest konkurs na miss swiata czy tez podzial na sorty wedlug watpliwej moralnosci. Ojjj nieladnie...przeciez na gorze politycy z milosciwie nam rzadzacej partii rowniez sa po rozwodach, wywoluja afery z kochankami itp. i zajmuja eksponowane stanowiska i wrecz aferki sa wyciszane. Czyli chyba w malych grajdolach zwykla zazdrosc was zzera. Masakra.

Odpowiedz Cytuj
183737 04-10-18 12:15

Takie prawo Internetu że każdy może pisać i komentować. A co do relacji ja bardzo bym chciał zobaczyć relacje ze spotkań z wyborcami bo niestety nie będę mógł w nich uczestniczyć.
Bardzo podoba mi się prowadzony przez Panią Milene profil na portalu Facebook. Obiektywnie rzecz biorąc to jedyna kandydatka którą na bieżąco publikuje informacje o swoich działaniach. Jestem na Tak Pani Mileno! Jeżeli Pani rządy będą wyglądały tak jak prowadzona kampania to wróży to pozytywne zmiany w naszej Gminie.

Odpowiedz Cytuj
Do Gość 04-10-18 12:26

Do Gość.
Dla mnie ma znaczenie czy żyje w związku formalnym czy nie. To świadczy o jej moralności i postawie. Wybaczcie ale Burmistrz to osoba publiczna którą reprezentuje naszą Gminę. Takie rzeczy mają znaczenie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-10-18 12:48

Chyba tylko dla Ciebie to ma znaczenie. A skąd wiesz, że nie planuje ślubu? To do kandydowania na burmistrza trzeba mieć męża/żonę na papierze? Albo być panną/kawalerem bez dziecka? Śmieszne I zarazem żałosne podejście. Zamiast iść na przód to się cofasz

Odpowiedz Cytuj
Emerytka 04-10-18 12:52

Nie żyjemy w XIX wieku, że bez ślubu Panny dzieci nie mogą mieć. Ludzie co Wy tu piszecie ! Każdy niech zajmie się swoim życiem prywatnym. Rozumiem, że każdy żyje wyborami i będzie bronił swoich kandydatów i oczerniał rywali. Ja daje szansę Pani Janczyk bo jak narazie tylko Ona nie skompromitowała się publicznie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-10-18 13:22

Oj skompromitowała. Kompromitacją jest to, że w ogóle startuje mając za sobą Pana Radnego Janczyka , który przez tyle kadencji nie dostał się na stołek Burmistrza a i jako Radny niewiele zdziałał. Sam się nie dostał to teraz próbuje córkę wepchnąć... marionetki.

Odpowiedz Cytuj
09183 04-10-18 13:35

Pruszacie temat Szymańskiej i Janczyk a dziwne że każdy milczy o obecnej nam panującej. Skupmy sie na zmianach bo mamy jeden wielki marazm w gminie. Zarówno Pani Janczyk jak i Pani Szymańska będą lepszymi Burmistrzami niż Pani Urbaniak.

Odpowiedz Cytuj
Emerytka 04-10-18 13:55

Oczywsiecie, że będą lepsze z tym, że przez Pana fotografa Damiana Pani Milena straciła szansę na mój głos już całkowicie. Dajmy szansę Pani Janczyk ja wierze, że to będzie strzał w 10.

Odpowiedz Cytuj
0912 04-10-18 13:59

Straciła szansę? Schizofremię masz. I tak byś na nią nie zagłosowała bo widać że plemię Janczykow wspierasz :D

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem