Nowi radni

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Józiu z Rynku 06-09-15 20:14

Było dużo żali, krytyki i kpin w stosunku do poprzednich radnych. I co ? Wybrano nowych i nic się nie dzieje za ich sprawą. Tamci coś próbowali, chcieli choć nie mieli wsparcia, były spotkania, jakaś nadzieja. Dzisiaj wielu nie wie kto nim jest. Minie niedługo rok ich kadencji, może powiedzą czy warto było na nich głosować. Pani Mario, panie Tadku, panie Marcinie: może jakieś spotkanie ? Raz na rok to chyba nie problem z czasem. Mieliście odwagę kandydować, miejcie odwagą spojrzeć nam w oczy.

Odpowiedz Cytuj
Matoł 07-09-15 12:46

Połowa radnych startowała od Urbaniak, więc tańczą, jak im zagra. Reszta się pewnie boi wychylać, no taka zmiana, taka władza, nikt nie chce miec obsmarowanej d***

Odpowiedz Cytuj
Kapsel 09-09-15 15:19

Pani Burmistrz wpycha do pracy w gminie i przedszkolu samych swoich znajomych np;synowe p. Janczyka jedna w Zbiersku ,druga w Stawiszynie w przedszkolu.Nie ma się co dziwić w końcu p.Tadziu je burmistrzowej z ręki.No to kogo weżmie do pracy obcego z ulicy ;czy synowe przydupasa.W szkole p.B.... sprzataczka,a teraz na kuchni- no proszę!! Zapomnieliśmy przecież ,że to sąsiadka p.Burmistrz;; przysłowiowy cyrk na kółkach!!![code]

Odpowiedz Cytuj
Grzegorz czeka na Ciebie - chy 09-09-15 18:49

Sprawiedliwość nierychliwa ale spawiedliwa, cwel w końcu trafi gdzie jego miejsce. Poczekajcie .....

Odpowiedz Cytuj
Przechodzień 11-09-15 7:32

Panie Radny Jańczyk! Czy mógłby Pan powiedzieć swojemu synowi ze chodnik na ul. Pleszewskiej to nie parking dla ciężkich przegubowych samochodów ? Nie tylko została już zniszczona kostka to jeszcze nie można przejść chodnikiem bez wchodzenia na jezdnię. Jest parking przed cmentarzem i starą mleczarnią. Bezpieczny! Pracownicy Urzędu ze strachu przed Panem i teściową boją się zwrócić mu uwagę. Ciekawe kto naprawi już zniszczony chodnik. Może pan jako radny w sobotę po robocie ?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 14-09-15 16:19

To już nie jest ten radny Jańczyk co kiedyś walczył o porządek w gminie teraz patrzy swojej prywaty. Dobrze,że nie został burmistrzem bo dopiero by była prywata. Teraz można za to podziękować Panią w komisji

Odpowiedz Cytuj
Głos z innej gminy 15-09-15 12:43

Stawiszyn zawsze miał "szewską pasję" w każdej sprawie.Wybraliście sobie podobno radnych i władzę gminną w postaci grupy ratowników medycznych i innych osób szkolących się w tej dziedzinie,teraz poczekajcie" na zawał" - to się wtedy wami zajmą . Pamiętajcie,że w Wyborach Samorządowych wygrywają osoby które mają liczną rodzinę w danym okręgu wyborczym i często są to osoby bez najmniejszej wiedzy i znajomości pracy w samorządzie,przychodzą tylko po diety radnego i w zamian za zatrudnienie rodziny czy umorzenie podatków przez wójta czy burmistrza głosują bezkrytycznie za przyjęciem wszystkich propono0wanych uchwal. Tak mieliście z waszą uchwałą o błędzie pisarskim za 400 tysięcy zł po upływie pół rokiu.

Odpowiedz Cytuj
Poltu...istnie 15-09-15 19:33

Nie wiem w ktorym miejdcu ... kolo pana lisa autobus skreca na posesje nie widac kolo niego zadnych wad w kostce ... dobra robota wykonawcy...

Odpowiedz Cytuj
Root_ 16-09-15 18:16

@głos z innej gminy [15-09-2015 10:43:07] @All ___

Stawiszyn zawsze miał "szewską pasję" w każdej sprawie.
... Nieprawda. 1. Jest różnica pomiędzy wyborem! a głosowaniem na "konia trojańskiego". 2. Stawiszyn był zawsze miastem rzemieślników (kiedyś, nawet rybaków!).
Wyborach Samorządowych wygrywają osoby które mają liczną rodzinę w danym okręgu wyborczym
... Nieprawda. 1. "Liczną rodzinę" (korporacyjną!) tworzy się retrospektywnie: ex post (facto). 2. Na "lidera" korporacji (nie tylko samorządowej) typuje się "artystów", w rodzaju: 'gołąb' Arlekin, 'gołębica' Colombina, czyli tak, jak dobiera się aktorów do włoskiej komedii ludowej (commedia dell’arte). 3. Pajacowanie przystoi pajacom, a pajac jest i pozostaje – tylko pajacem! Do szewskiej pasji — doprowadza, jak się na to tragi-komiczne widowisko patrzy. Dobrze, kiedy jeszcze rozróżniasz prawdę i fałsz. .

Odpowiedz Cytuj
Przechodzień 17-09-15 22:57

Odpowiedź do Pana z Polturistu. Te chodniki to żadna dobra robota tylko papranina. Kto uważa że jest dobra to sam sobie wystawia złe świadectwo. A co do autobusu to przegubowy nie skręcał na posesję tylko stał na chodniku. Uszkodzenia nie koło pana Lisa tylko wjazd koło św. pamięci pana Kotasa. Z prawej strony. Ale już nie ma co ciągnąć tego tematu. Nie pisałam by kogoś obrazić, chciałam normalnie przechodzić chodnikiem i teraz tak jest.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem