Jarzębski ➕ 1,98 mln Urbanniak ➖ 0,5mln

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Jan Mniodek 13-08-17 20:36

Kontynuacja zysków i strat zmiany burmistrza Wyjaśniam, Jarzębski miesięcznie zdobywał około 60tyś zł na różne cele dla gminy Stawiszyn, wyczytać można z książeczki którą rozdawali na zakończenie kadencji i strony gminy Stawiszyn. Co do Pani Urbaniak, sprawa prosta, wystarczy policzyć wypłaty nowozatrudnionych, zaznaczam ze przyjąłem wypłaty tylko 5 osób, podobno przyjętych na etat, dałem im po 3tyś brutto wypłaty. Także sprawa prosta, obliczenia będę korygował, w miarę rozwijającej sie sytuacji. Narazie, pewne jest jedno, z braku kompetencji Urbaniak, która obłożyła sie jakimiś dodatkowymi pracownikami, gmina Stawiszyn ponosi straty jak widać w prostych obliczeniach, odczujemy to za kilka lat kiedy do spłaty będzie kredyt zaciągnięty przez Urbaniak na nieprzemyślane inwestycje. Gminna plotka niesie już informacje jakie przewidywałem, patrząc na to co wyrabia sie w gminie. Dosyć tego ze dotacje są znikome to jeszcze pojawiły sie koszty błędnych decyzji Burmistrza. Obywatel który będzie startował w nadchodzących wyborach na burmistrza, jest szalony albo bardzo zależy mu na Naszej Gminie. Ludzie sie śmieją, ze jeszcze troche i burmistrz weźmie kredyt u bociana.

Odpowiedz Cytuj
Root_ 14-08-17 15:53

Notki 'pochwalne' @Jan Mniodek brzmią, jak sielanki panegiryczne "sławiące" jednych i jakby... "dołujące" drugich. Są wyrazem niby troski... wyssanej z palca. Pisanie głupstw, typu:

miesięcznie zdobywał około 60tyś zł na różne cele
wypłaty tylko 5 osób, podobno przyjętych na etat,
gmina Stawiszyn ponosi straty jak widać w prostych obliczeniach,
itd. jest, jak przysłowiowe "rzucanie grochem o ścianę". Czynność tyle daremna (w sensie oddziaływania pozytywnego). Jednak nie jest obojętna, w sensie oddziaływania negatywnego. Za jednym pociągnięciem robi się dobry 'public relations' obojgu wymienionym. Wg zasady dobrze, czy źle — byle temacik leciał.
Ludzie sie śmieją,
Doprawdy[?] Chyba z siebie[!] ___ P.S. Proszę przeczytać dokument: "P-13-170-LPO-09-01.pdf". Link, za @vvv: [LINK] Polecam cały (krótki) wątek: "Hala sportowa w Stawiszynie", z 2015 r. Link: [LINK] Zachętą do lektury, może być jeden z cytatów: (...) "Wysokość tej kary za okres od 21 grudnia 2010 r. do 19 czerwca 2013 r., według wyliczeń Burmistrza Stawiszyna, wyniosłaby 6.201.001,75 zł. Burmistrz Stawiszyna wyjaśnił, że dochodzenie tej należności jest niecelowe wobec ogłoszonej upadłości wykonawcy w lutym 2011 r., a ponoszenie wydatków na koszty sądowe byłoby niegospodarne. (dowód: akta kontroli, str. 127-128, 144, 148-149)" (...) Poznać pana po cholewach! I po nieogolonej gębie. ___ @Jan Mniodek ___ Chcesz wiedzieć, kim jesteś? Nie pytaj – działaj! Thomas Jefferson -- @root_ .

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem