Jarzębski➕ 1,44mln Urbaniak➖ 0,36mln

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Jan Mniodek 11-11-16 17:30

Ciąg dalszy strat i zysków funkcjonowania urzędu. Albo jestem ślepy, albo głupi, ale ja nic nie dostrzegam pozytywnego w funkcjonowaniu ,,tłustych misi" Totalna porażka, opłacamy z pieniędzy naszych kogo, co , za co..... Łażąc po domach Urbaniak mówiła że Jarzębski zarabiając około 9tys to za dużo, tym czasem sama tyle zarabia. Ja przy tych szkodliwych dla naszej gminy decyzjach nie dał bym nawet grosza. Tak bym wycenił kompetencje obecnego burmistrza i przydupasów.

Odpowiedz Cytuj
STA. 14-11-16 13:35

Kasa kasa , a co gazyfikacją Stawiszyna i gminy , dyskusję zapoczątkowano 25 lat temu za burmistrza Kaczalę . A obecna pani burmistrz Urbaniak ani poprzedni Jarzębski nie podjeli tematu gazyfikacji , a interesują się wycinką drzew w rynku piaskownicą w lasku itd . a nie czystym powietrzem w rynku , dobrą komunikacją polonczeniem między Kaliszem , Koninem , ścieżkami rowerowymi , czystą wodą , ulicami asfaltowymi czy chodnikami w Stawiszynie , a tak pani Burmistrz i szanowni radni jest taka miejscowość gdzieś za obwodnićą nazywa się Stawiszyn .

Odpowiedz Cytuj
Lolo 16-11-16 11:14

A co z tirami poruszającymi się pleszewską przez Usterie w kierunku Konina , Turku , trudno spać przy skrzyżowani drogi z Kaliską . to sprawa do burmistrza jak i radnych o podjęciu decyzji o zmniejszeniu dużego ruchu tirów ???? a nie zajmować się piaskownicą w lasku .

Odpowiedz Cytuj
Usteria 17-11-16 19:28

W kolo gminy i skrzyżowania , sklepu , blisko cmentarz , a tu ruch jak w rzymie , niema gdzie stanąc lub zatrzymać autobus - samochód ,tir za tirem lub samochody ciiężarowe , stluczki i wypadki , widać ze gminie to nie przeszkaca a nam mieszkającym tu tak .Skierować samochody z Pleszewa przez Piątek lub Dlugą wieś 1 do obwodnicy .

Odpowiedz Cytuj
Mimo 19-11-16 21:49

Jan Mniodek, STA. ___

Albo jestem ślepy, albo głupi, ale ja nic nie dostrzegam pozytywnego w funkcjonowaniu ,,tłustych misi"
Jakie... "zarabia"? Gminny stróż interesów PSL, KRUS-owej patologii - zarabia? Funkcjonariusz otrzymuje pieniądze za to, że wypełnia polecenia! Jest na posadce (stałe zajęcie). Z tego tytułu (czytaj: beneficjum, łac. (beneficium) sine cura) pobiera wypłatę.

Odpowiedz Cytuj
Kol 09-01-17 20:41

Nie można oczekiwać efektów od tych młodych urzędników co siedzą pozamykani e w swoich pokojach i na widok interesantów mają strach na twarzy i wielkie oczy.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem