Jarzębski➕ 1,32mln Urbaniak➖ 0,33mln

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Jan Mniodek 22-09-16 17:45

Kontynuacja zysków i strat zmiany burmistrza Wyjaśniam, Jarzębski miesięcznie zdobywał około 60tyś zł na różne cele dla gminy Stawiszyn, wyczytać można z książeczki którą rozdawali na zakończenie kadencji i strony gminy Stawiszyn. Co do Pani Urbaniak, sprawa prosta, wystarczy policzyć wypłaty nowozatrudnionych, zaznaczam ze przyjąłem wypłaty tylko 5 osób, podobno przyjętych na etat, dałem im po 3tyś brutto wypłaty. Także sprawa prosta, obliczenia będę korygował, w miarę rozwijającej sie sytuacji. Narazie, pewne jest jedno, z braku kompetencji Urbaniak, która obłożyła sie jakimiś dodatkowymi pracownikami, gmina Stawiszyn ponosi straty jak widać w prostych obliczeniach, odczujemy to za kilka lat kiedy do spłaty będzie kredyt zaciągnięty przez Urbaniak na nieprzemyślane inwestycje. Już teraz powinniśmy myśleć o nowych kandydatach.

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-09-16 22:09

Ludzie naprawdę nie macie co robić? Skoro Jarzębski taki super czemu przez 16 lat gmina była w opłakanym stanie? Jeśli masz coś do Urbaniak to w poniedziałek przyjmuje petentów - powiedz jej jaka wg ciebie jest nieudolna. Jak to się mówi kozak w ecie, pi..da w świecie

Odpowiedz Cytuj
Casus pascudeus 27-09-16 13:38

Smrody lokalnego przybłędy-klakiera, wg szkicowego scenariusza (dla ludu), w wydaniu gminnym. Nie obrażać inteligencji państwa Stawiszynian!

Odpowiedz Cytuj
Romuald 30-09-16 17:55

O czym mamy rozmawiać z tą Panią..... Przyjmuje w poniedziałek, dobre, co to ginekolog żeby przyjmować w wyznaczonych dniach- śmieszni jesteście

Odpowiedz Cytuj
Grzex 06-10-16 11:42

Romuald, a dlaczego "Panią"? Święta jest czy co, żeby z wielkiej pisać? Ginekolog? Naprawdę? Co Ty jesteś młodą matką, która co dwa tygodnie lata na kontrole?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem