Dziadostwo

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 3

Mieszkanka 30-12-15 17:49

Nasza Pani Burmistrz faktycznie przyjmuje do pracy tylko znajomków i to ilu? i imprezki w Maximie za nasze pieniądze. W święta opłatek w Maximie i sylwester w dn. 30.12. też tam. A podobno nasza gmina ma takie długi.

Odpowiedz Cytuj
Kuzyn Michała 30-12-15 18:46

Obudz sie, w naszej gminie właśnie wlazła polityka, i to polityka wg PSL. 1 Obiecywać co się da- niektórzy łykną kit i będą zadowoleni 2 Kłamać jak Jarzębski zadłużył mocno gmine - ja nic nie mogę zrobić, już słychać po wsi opowieści pań z koła gospodyń. Przypomnę z danych GUS jesteśmy jedna z najmniej zadłużonych gmin w województwie 3 Wciskać do roboty w urzędach i innych podległych dzieci zasłużonych PSL - przykład Janczyka, panienki z Kaliskiej, która oblepiła plakatami PSL cały swój płot. Tak robi sie karierę. Wiedza zbędna byle należeć do partii. Spróbujcie merytorycznie porozmawiać z Burmistrzem, prawie zawsze musi skonsultować...ot cały PSL 4 Imprezy,imprezy.....imprezy, po co - darmowa kampania wyborcza która trwa cały czas... Podsumowując, będziemy karmieni kłamstwem, cwaniactwem, fałszowaniem rzeczywistości. A gmina Stawiszyn zdechnie, bo cwaniaki z PSL wysysają jej krew...

Odpowiedz Cytuj
Jolka 02-01-16 19:58

Kuzyn 50 na 50 napisaleś , pani burmistrz zrobila slusznie przemeblowanie , tego oczekiwali wyborcy , tylko dobrala mlodych z kompletnym brakiem doświadczenia życiowego , samorządowego , .Pracownicy w gminie nie wiedzą co się dzieje i jak zalatwiać sprawy klijentów . do tego jeszcze klamią , począwszy od v- burmistrza w dól , tak samo beznadziejni są radni w tej kadencji . Oj biedna ta gmina biedna ,i nie widać światelka w tunelu.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 02-01-16 22:23

A w Ziemi Kaliskiej było napisane że Stawiszyn wreszcie odbił się od dna. Ciekawe ile trzeba zapłacić za taką promocję w gazecie.

Odpowiedz Cytuj
Ulubieniec 03-01-16 13:31

Już tylko 3 lata zostały i jak mądrze wiara zagłosuje to możesz jej w ryj napluć

Odpowiedz Cytuj
Młody 13-01-16 22:55

Wybraliście a teraz piszczycie. Dobrze Wam tak

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem