Dziadostwo

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Natalka 08-10-15 20:47

Ludzie..to co wyprawia burmistrzowa to już parodja i naprawdę dziadostwo.teraz że by dostać pracę w Stawiszynie to trzeba albo miec konkretne nazwisko albo byc sąsiadką burmistrzowej. jeszcze troche to cały kiączyn bedzie pracował albo w przedszkolu albo w gminie albo wogóle w Stawiszynie,a ten co naprawde potrzebuje pracy to jej nie dostanie.Pigóła weszła na stołek i juz na głowę dostała, robi co chce i ma w dupie zwykłych mieszkanców.Jarzębski nie wtracał sie Kto gdzie ma pracoweac a ta tam gdzie nawet nie ma etatów szybko sie znajduja dla sąsiadek burmistrzowej.Dziadostwo to co ta kobieta bez szkoły wyprawia jak juz sie do koryta dostała.Na taczke i na kiączyn!!!

Odpowiedz Cytuj
Swojak 09-10-15 12:47

Napisz do niej wprost to co tutaj piszesz,albo najlepiej jej powiedz prosto w oczy. Ona tutaj nie czyta i ma święty spokój na wszystko. Jest sprawiedliwa dla swoich. Wszystko wie kto na nią głosował a kto nie. Pracę ma dla swoich bo im to obiecała przed wyborami.A w kabinach wyborczych też można obserwować komu kto stawia krzyżyk. Proponuję w przyszłych wyborach małe parawaniki na stołach tak jak w dużych miastach.

Odpowiedz Cytuj
Olo 09-10-15 13:46

Napiszcie ile osób zatrudniła i kogo będziemy wiedzieć kto knuł przeciwko Jarzebskiemu,będziemy bacznie sie przyglądać . Poza tym sprawdzić należy czy byly konkursy

Odpowiedz Cytuj
Matoł 09-10-15 16:26

Najlepsze jest to, że pomimo tego, że była v-ce przewodniczącą rady, to jej tak łatwo przychodzi krytykowanie poprzedniej władzy, tak, jakby w ogóle do niej nie należała. I czyta to forum, oj czyta. Jej poplecznicy również.

Odpowiedz Cytuj
Natalka 09-10-15 17:22

Niestety mówienie jej w twarz że żle robi że przez jej sąsiadki inni nie maja pracy , czy wyliczanie ile osób i kogo zatrudniła pewnie nic nie da...twierdzi że zatrudnia kogo chce i nikt nie ma nic do gadania .Wszyscy trzęsą spodniami na jej widok i każdy boi sie przeciwwstawic naszej pani burmistrz która sama wszystkim w tyłek wchodziła przed wyborami.A zwykli mieszkańcy to już wogóle nie mają szans

Odpowiedz Cytuj
Yety 09-10-15 19:21

Rozbawiłaś mnie tym komentarzem"wszyscy trzęsą portkami" to nie PRL, kilku parobków liże jej dupe i to wszystko. Ona wykorzystuje naiwnych ludzi, proste. Jesli coś sie obiecało to skaczą jak kangury ....ja chce, ja chcę, ja zrobię wszystko, tylko daj mi pracę. Śmiać sie chce z tego kabaretu. Najlepsze to z plakatami wyborczymi, jak tylko ktoś wywiesi plakat z innej partii to cwele zrywają- pytanie kto? (to jest namiastka PRL) Niech sie nachapią, w końcu to ostatnia szansa. Apropopo plakatów, pani powie temu panu z plakatów żeby schudł troche, wtedy na niego zagłosuję. Podobno fotele w sejmie mają ograniczoną zdolność - ma dwa tygodnie

Odpowiedz Cytuj
Xxx 10-10-15 10:51

Dziadostwo to jest . a do tego przyczyniają się nasi radni Stawiszyna oraz powiatu , a mamy ich trzech w tym pani Witalska Witalska tylko imprezy gminne odwiedza , nie dba o gminę . no może będzie na plusie miala dwie drogi . a co robią pozostali pracownicy gminy , nie widać ich w terenie .

Odpowiedz Cytuj
Wyspiański 15-10-15 12:15

Jest jesień wieje wiatr,liście opadają z drzew" na weselu Stawiszyńskim taniec Chocholi jeszcze trwa" .Do zobaczenia przed Świętem Zmarłych na cmentarzu w Stawiszynie powita Was Chochoł jak nie odleci z wiatrem przez ten krawężnik nowego chodnika.

Odpowiedz Cytuj
Yogurt 15-10-15 13:07

W tamtym roku chochoł stał pod bramą i robił agitację wyborczą.

Odpowiedz Cytuj
Sąsiadka 15-10-15 15:24

Ta mała z Kaliskiej naprzeciwko wylotu ze Szkolnej to całą noc stoi przy płocie i poleruje te plakaty aby Nosalowi z nosa nie kapało,za zanieczyszczanie powietrza w Urzędzie Gminy i Miasta.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem