Czyszczenie stawu strażackiego

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Obserwator 18-02-16 12:23

W sobotę odbyło się zebranie walne sprawozdawczo wyborcze i pani Burmistrz nic nie mówiła że zamierza czyścić staw strażacki a tu nagle taka zmiana i zaczynają wypompowywać wodę. Bardzo dobrze super że w końcu coś zostanie zrobione dla Gminy i mieszkańców . Ale po wypowiedzi pani burmistrz to nic nie wskazywało żeby był ten staw czyszczony. Narzuca się pytanie Co kieruje naszą władzą ? Na pewno nie dobro mieszkańców w tym wszystkim jest jakiś podstęp. Ale czas pokaże. Prośba do nowego zarządu proszę o przemyślane decyzje pamiętajcie że to wszystko buduje pokolenia proszę o nowy zarząd Straży tylko żeby się nie SPRZEDAŁ za tanie obietnicę bez pokrycia.

Odpowiedz Cytuj
Rybka 18-02-16 14:51

Dobra wiadomość dla mieszkańców Stawiszyna , liczymy że OSP, wspólnie z Urzędem gminy podjeli decyzję , o wyczyszczeniu tego szamba , zrobionego przez przedszkole , policję , bank , i ludzi zamieszkujących w pobliżu , a 4 dekady temu z tego akwenu korzystali rekreacyjnie latem i zimą mieszkańcy Stawiszyna , w podobny sposób zanieczyszczono staw szkolny , gdzie korzystala zimą szkola, oraz mlodzież Stawiszyna. .opawiadają mieszkancy . Trzymamy kciuki za sluszną podjętą decyzje.

Odpowiedz Cytuj
MARIO 18-02-16 22:28

Tak wreszcie się ktos za to zabrał brawo nowa władzo!!!

Odpowiedz Cytuj
Wasyl 24-02-16 18:32

Teraz widać jakie szambo zrobili ci , którzy się podlączyli , a kto to wszyscy wiedzą, ze stawu strażackiego . Każdy może zobaczyć jaki byl syf , można pochwalić panią Burmistrz za podjętą sluszną decyzję .

Odpowiedz Cytuj
Do Wasyl 24-02-16 19:15

Nie podlizuj się bo już nie ma wolnych etatów w gminie

Odpowiedz Cytuj
Lolo 25-02-16 10:57

No trafileś kulą w polot . Wasyl nie potrzebuje żadnej posady , może cię zatrudnić . przy przecince drzewa .lub jako kierowcę , Pisano i mówiono na sesjach o wyczyszczeniu tego szmba już od paru lat , tak samo o stawie szkolnym ., poszukaj w internecie i poczytaj ,

Odpowiedz Cytuj
Ryś 26-02-16 9:44

Lolo mamy basen olimpijski do plywania , 110 x 25 m. tylko trzeba wsypać wapna proszkowego , do dezynfekcji zbiornika . i pozamykać rury od szamb , z banku , Daniesiewicza . , Wislebena ,

Odpowiedz Cytuj
Ala 26-02-16 16:11

Dobra robota , tylko brzegi nie wyrównali . Ciekawa sprawa , teren piaskowy , a dno wylożone gliną , a co i drzewami na burcie . wyciąć bo jeszcze wody niema . gmina ma pracowników mogą to zrobić widzę jak spacerują kolo parku czy gminy.

Odpowiedz Cytuj
Ala 24-03-16 20:27

Staw wyczyszczony, a kto wlepi i ukaże naszych drobnych pijaczków, popijających z gwintu kolo stawu , wszyscy ich znają a oni butelki do stawu lub obok rzucają. Kto po nich ma sprzątać . Może policja lub urząd gminy się zainteresuje.

Odpowiedz Cytuj
Ola 26-10-16 22:59

Staw wyczyszczony i jest ok. a może trzeba by było zrobić coś więcej?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem