Bilans połowy kadencji???

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 4

Xyz 06-03-17 17:21

Pracowałeś znawco tematu w wielu firmach i co ze wszystkich cię wywalili zapoznaj teraz te nowe zołzy z gminy a jeżeli jesteś jedną z nich to czekaj na swoją kolej

Odpowiedz Cytuj
Pp 07-03-17 22:45

Niestety w administracji państwowej nie jesteście mi w stanie zapłacić tyle ile zarabiam. A z każdej z firm odchodziłem do innej, a to ze względu na pieniądze, albo wyższe stanowisko nowe wyzwania. Nikt nigdy, mnie nie zwolnił za to ja zwalniałem i zatrudniałem, i nie spotkałem nikogo kto dostawał taki okres wypowiedzenia na umowie> Takie zabezpieczenia dotyczą ludzi, którzy zarządzają ogromnymi organizacjami i obracają dziesiątkami milionów euro. A nie pani sekretarz z jakiejś pipidówy. Najnormalniej w świecie poprzedni burmistrz próbował zostawić kukułcze jajo.

Odpowiedz Cytuj
Matoł 08-03-17 21:27

PP, tak to jest jak ktoś odniesie sukces. Ktoś, komu nie za wiele się w życiu udało, będzie postrzagał przejścia z pracy do pracy jako zwolnienia, a nie samorozwój. No co zrobić, takich ludzi mamy w gminie, którzy tak myślą. Największy sukces u nas w gminie to jest to, kiedy ktoś się dostanie do pracy w urzędzie. Patrząc na ludzi tam zatrudnianych, nie trudno oprzeć się wnioskom, że to jest ich jedyny sukces w życiu.

Odpowiedz Cytuj
Osioł 08-03-17 23:40

"Patrząc na ludzi tam zatrudnianych, nie trudno oprzeć się wnioskom, że to jest ich jedyny sukces w życiu." Matoł....nieprzypadkowy nick Dokładnie tak myślę. Cieszę sie, że jest jeszcze ktoś, komu zależy na tej ziemi- Stawiszyńskiej ziemi. Bez profesjonalnego naboru, prawdziwych kandydatów Stawiszyn czeka wielka porażka. Scenariusz podobny do wszystkich w wykonaniu partyjnych lizusów, uczyć sie będziemy, nie w szkole, ale na własnych błędach. Oczywiście cierpieć będą mieszkańcy Stawiszyna

Odpowiedz Cytuj
Root_ 09-03-17 0:56

@pp [07-03-2017 21:45:02] ___ (...)

poprzedni burmistrz próbował zostawić kukułcze jajo.
Komu i czemu miałoby to służyć? Proszę o sprecyzowanie. W następnej notce wyjaśnię sens swojego pytania. @Matoł [08-03-2017 20:27:36] @Osioł [08-03-2017 22:40:54] ___ — Pisanie tutaj, na forum... to tak, jakbyśmy pisali "na Berdyczów”. Ale dobre i to. Byłoby zupełnie źle, gdyby wrażliwość – wszystkich opuściła. .

Odpowiedz Cytuj
Kukułka 09-03-17 6:25

Pełno pychy i zadufania w tym człowieku który tak się chwali swoimi awansami i zarobkami a wypowiada się tutaj za wszystkich jak jakiś trybun urągając personalnie jednej osobie którą brutalnie pozbawione pracy każdy ma prawo dochodzić swoich racji od tego są sądy i trybunały może teraz bardziej sprawiedliwe a tak na marginesie to gmina jest samorządem

Odpowiedz Cytuj
Ornitolog 09-03-17 6:52

Ptasi świat jest jednak lepszy od naszego bo inne ptaki wylegaja kukułki z podrzuconych jaj bo inaczej wiosną nie słyszelibysmy ich radosnego kuchnia. Piszę na Berdyczow jak napisał root.

Odpowiedz Cytuj
Matoł 09-03-17 16:15

Nasz domorosły polonista ja zwykle nie zawodzi. Po wątku o etosie nauczyciela byłem przeświadczony o tym, że mamy do czynienia z nauczycielem, ba, nawet myślałem, że z polonistą, ale poloniści nie popełniają takich błędów. Mniejsza z tym, odnosząc się do Twojego pytania, miało to służyć temu, aby nowa władza miała problem, a stary sekretarz takim problemem był. Z tego, co wiem, to zwolnienie miało jakieś (prawne i pieniężne) reperkusje, tak więc było to kukułcze jajo. Nikt jej brutalnie nie pozbawił pracy. Gdyby pracownik tak wypełniał swoje obowiązki w np. firmie, to długo nie popracowałby. Jeżeli ktoś źle wypełnia swoje obowiązki, to chyba jest to normalne, że zostaje zwolniony? A forumowicz, który pisał o swoich awansach, tylko bronił się przed tym, że został oskarżony o to, że go ciągle zwalniają. Coż począć, małomiasteczkowość z nas wychodzi, a szkoda.

Odpowiedz Cytuj
Zmora 09-03-17 17:44

Oj piszcie dalej i insynuujcie może coś z tego wyniknie.Skoro nie byłeś pracodawcą tej osoby którą oczerniasz to skąd wiesz jak pracowała opierasz się na opiniach małomiasteczkowych wolnomyślicieli. Ta osoba jawi się wam zapewne w snach i dusi jak przysłowiowa zmora albo polonista. Miłych snów.

Odpowiedz Cytuj
Czy to prawda? 09-03-17 18:00

Ja słyszałem że zwolnienie było nie zasadne i bez prawne, bo tak zdecydował sąd pracy. Burmistrz przegrała sprawę bo wszystkie zwolnienia były nie zgodne z prawem i nie było powodów do zwolnienia. Z naszych gminnych pieniędzy teraz trzeba zapłacić odszkodowanie i to nie małe, bo 50 tys! a można by zrobić w to miejsce coś za to np chodnik. Czy pani burmistrz zapłaci z własnej kieszeni? Jeśli ona popełniła błąd zwalniając nie słusznie, to ona powinna zapłacić!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem