WYBORY SAMORZĄDOWE już za rok

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 4

Gożdzikowa 24-01-18 18:35

Można krytykować , ale co do kostki brukowej każdy może sobie polożyć , mając kasę , ja też mam kostkę bo mnie bylo stać , to samo i panią burmistrz , bo podwórze jakie miala burmistrza z taką kasą , do najladniejszych nie należalo . a oficjele zajeżdżali na kawkę . ja placilam 15 zl. od m , dość tanio , ale kostka moja.

Odpowiedz Cytuj
JARO 25-01-18 22:47

Wiem że nigdy do tego nie dojdzie ale to co ma być zrobione w gminie powinni zgłaszać mieszkańcy , było by głosowanie i zwycięski pomysł by był wykonany ta jak to jest w budżecie obywatelskim.a tak to radni decydują sami co robić a to mieszkańcy wiedzą czego im brakuje nie mówię to o jakiś wielkich inwestycjach typu budowa sali sportowej itp ale o budowie np.chodnika, zreperowanie drogi itd.

Odpowiedz Cytuj
JARO 25-01-18 22:51

O widzę że wcześniej wątek był poruszony ale moim zdaniem było by to super rozwiązanie.

Odpowiedz Cytuj
Kama 04-02-18 15:26

Wybory samorządowe już tuż tuż - to widać! Dzień babci- no przewspaniała uroczystość - i jakże świetna okazja żeby się pokazać. No brawo brawo Pani burmistrz brawo! Oklaski dla Pani U. I w tą kampanię jakże pięknie włącza się Szkoła w Stawiszynie! No ślicznie! No cudownie! Nie minęły dwa tygodnie a tu już kolejny koncert! Kolejna impreza! Tyle wrażeń! Tyle emocji! I tak mało ludzi. (połowa hali w Stawiszynie by starczyła. Wróć - nawet ćwierć) Tyle się u nas dzieje och ach ech! A może Pani W. na jakiś stołek w kolejnych wyborach liczy że też dołączyła do stowarzyszenia "Bawmy Się"? Kolejna impreza w Gminie Stawiszyn będzie z okazji topienia marzanny! A kolejna? Wspólne jajeczko z Panią burmistrz. Jakże to cudowna jest nasza gmina - każdy z góry wie jaka będzie kolejna impreza. A może w tym roku idziemy o krok na przód? Podwójna marzanna - najpierw szkolna potem gminna? Podwójne jajeczko? Idźmy krok dalej! Szkoła w Zbiersku też powinna się włączyć! Bawmy się! Brawo Pani W.! Brawo Pani U! Bawmy się!

Odpowiedz Cytuj
Mieszczanin 04-02-18 18:08

Może znowu czas na zmiany? Poprzednie przyniosły niby "czystki". Jedne zasiedziałe Panie w urzędzie zmienił się na drugie niewiele lepsze. Brak tu dobrego gospodarza. I nie tylko gospodarza gminy...

Odpowiedz Cytuj
Stawiszynianka 04-02-18 21:27

Racja. Obie Panie się idealnie dobrały. Obie tylko pragną się pokazać i zachować stołek. Trochę więcej czynów a mniej imprez... Trochę więcej czynów... Może wyremontujemy jakiś chodnik zamiast dnia babci? Może poświęćmy więcej godzin w szkole na zajęcia uzupełniające zamiast balów czy prób na koncerty? Moja córka brała udział w Koncercie - był naprawdę ładny. Ale wolałabym jakby nauczyła się czegoś dodatkowego niż nowej choreografii. A wiem doskonale ile godzin poświęcili na ćwiczenia - za dużo. Chyba warto się nad tym głęboko zastanowić.

Odpowiedz Cytuj
Miśia 05-02-18 13:18

PISZEMY o pani burmistrz i przewodniczącej rady , a ja się pytam gdzie są radni gminy czy powiatu . Pani radna powiatowa Karpieko , obskoczy wszystkie imprezy w gminie , bale , pozostali radni w kolejce po kasę . a o V - burmistrzu niema co pisać to katastrofa gminy , i co od nich wymagać . Nie kontrolują pracy pani burmistrz i sami się nie angazują w prace ustawowe gminy , tylko w ciemno glosują . ---- czekać na wybory . ??

Odpowiedz Cytuj
Wyborcy 31-07-18 10:37

A tu mamy za 100 dni wybory samorządowe , a w naszej gminie jak i Stawiszynie , wieje nudą , tak przez prawi 4 lata . Pani burmistrz na imprezach , przepraszamy , zaczęto coś robić przed wyborami , na targowicy , , oraz największą inwestycje i sluszną , oczekiwaną przez wiele lat modernizacją drogi w Zbiersku w kierunku OSP.., Pozostale leżą na lopatkach , jak park , ulice glówne , chodniki , kościól ewangelicki , przedszkole , oświetlenie ulic Stawiszyna , parkowe , , zagospodarowanie slodowni , ograniczenie ruchu i tonażu samochodów , szybkości na ulicach Stawiszyna itd. Widać brak zainteresowania ze strony gminy oraz radnych . Radnych interesują sprawy prywatne , ważna jest dieta . Brak dialogu , spotkań tak glośno zapowiadane przed wyborami , zero dialogu przez burmistrz i radnych z mieszkańcami , niema usprawiedliwienia i użalania się przed wyborcami na ulicy na 100 dni przed wyborami

Odpowiedz Cytuj
Jerzy Adam 31-07-18 21:04

No i brak pomocy dla elementów które potrzebują pomocy społecznej np ludzie z chałupy na pleszewskiej co okno wyleciało do połowy i tym dwóm paniom co spacerują z psem

Odpowiedz Cytuj
Jerzy Adam 01-08-18 6:28

Trzeba by dac tym niezaradnym życiowo renty aby mogli żyć

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem