WYBORY SAMORZĄDOWE już za rok

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Rodzic 22-11-17 12:58

[LINK] tak narzekacie na władze a jednak coś się starają

Odpowiedz Cytuj
Michu 23-11-17 16:23

To raczej zasługa Pana Grabowskiego.

Odpowiedz Cytuj
Matoł 03-01-18 13:01

Albo wariat, albo geniusz będzie kandydował w tym roku. Tyle do posprzątania będzie, że pewnie nikt normalny nie będzie chciał się tego podjąć. Jesteśmy w d*** i tyle w tym temacie.

Odpowiedz Cytuj
Janosik 09-01-18 10:28

Dobrym kandydatem na Burmistrza to Pani Ewa Nowacka , Pan Jurek listonosz i Pan Tadziu. Mądrzy i uczciwi ludzie to właśnie oni

Odpowiedz Cytuj
Janko 09-01-18 10:33

Bobry kandydat na Burmistrza to Pani Ewa Matyjak Nowacka, Pan Jurek listonosz. Mądrzy i uczciwi ludzie

Odpowiedz Cytuj
Matoł 09-01-18 23:15

Pan listonosz to pewnie w to bagno nie będzie się pchał, bo jest na to zbyt uczciwym człowiekiem, a pani Ewa to ma swoją szkołę, która nota bene nie jest w najlepszym stanie.

Odpowiedz Cytuj
Gożdzikowa 21-01-18 13:29

Mamy ciekawy rok wyborczy , z nowymi zasadami wyboru . czas na poszukanie kandydatów z jajami na radnych , a także burmistrza z glową do rządzenia , gminą oraz administracją gminną , Obecnie to wszystko leży , brak nowych zakladów pracy , inwestycji , zagospodarowaniu jedynego obiektu wodnego do rekreacji są to STAWKI kiedyś perlą w powiedzie promocji Stawiszyna , jako miasteczka historyczno zabytkowego oraz gminy z kolejką , cukrownią , tartakiem , palacam w Petrykach , Piątku . W. w obrębie województwa , nie promocja w biuletynie lub warsztaty twórcze jak dzień kota , czekolady lub kulinarne itd.. Zapomniano o glównych ulicach Stawiszyna , Zbierska , o chodnikach dziurawych , o przeńiesieniu TARGOWICY NA ul Leśną , a nie inwestowaniu w Targowicę prawie w centrum miasta gdzie blokowane są male uliczki przy szkole , bibliotece ,na kilkanaście lat , Pani burmistrz sama glosowala w poprzednich kadeci o przeniesieniu , a obiekt przeznaczyć na rekreacje szkole , lub przedszkole , a nie szukać ludzi potologicznych w obrębie rynku na fundusze , rewitalizację , przebudowę rynku . Pani Burmistrz ani radni się nie mówi o GAZYFIKACJI Stawiszyna i Gminy Stawiszyna , a rozmawiamy o dymie z pieców , wysypie śmieci , na bylym wysypisku , gdzie wszystko fruwa , kogo to obchodzi , a mamy v - burmistrza od tego by żyl Stawiszynem i interesowal się problemami ludzi czasami malymi ale i dużymi . Tego nie widać ani u pani Burmistrz ani jej zastępcy , nie spotykali się przez 4.5 roku z mieszkańcami ,widocznie nie obchodzą ich sprawy mieszkańców Stawiszyna czy gminy ..

Odpowiedz Cytuj
Jurek 22-01-18 9:44

No nie narzekajmy na to że nic się nie robi w naszym miasteczku. Robi się np. Imprezy. Motto Stawiszyna: Bawmy się. Imprez ci u nas nie brakuje a tak jest najprościej pozyskać elektorat na wsiach. Kolejna kadencja zapewniona. Narzekaliśmy na radnych poprzedniej kadencji, a obecni-marionetki. Wstyd że ościenne gminy potrafią a u nas ciągle średniowiecze. A jeśli już coś jest zrobione to inni tego nie uszanują. Ładny parking przy cmentarzu tylko dla samochodów osobowych i stojący tam autobus Polturistu. Można? Można. A co tam że plamy po oleju i że się kostka niszczy. Takich przykładów jest więcej.

Odpowiedz Cytuj
Michu 22-01-18 20:14

Ładna kostka ułożona za publiczne pieniądze na terenie nie należącym do Gminy.

Odpowiedz Cytuj
Potrzebujacy 24-01-18 0:10

Pani burmistrz ja tez chce taka kostke na podwyrku

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem