Tematy wyborcze

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Telesfor 17-09-18 10:21

Może w dyskusji wyborczej warto byłoby sie skupić na kilku ważnych tematach i uczulić na nie wybierane władze by tym bombardowały Powiat i Województwo a mam takie tematy :
1 Gaz na gminie to bardzo ważna sprawa założenie gazociagu zwłaszcza w dobie walki ze smogiem, nasza gmina przecież nie jest gdzies na zadupiu tyle innych gmin juz ma gaz.
2. Ścieżka rowerowa pomiedzy Stawiszynem Zbierskiem i Piątkiem to bardzo ważna sprawa
3. Przywrócenie kursowania autobusu podmiejskiego tzw 5
Przedstawiłem tutaj takie najwazniejsze tematy które należy zdecydowanie przedstawiać, które poprawia życie na Gminie, ze mlodzi bedą tu zostawać i chcieć zyć i inwestować

Odpowiedz Cytuj
Wyborcy 17-09-18 13:47

Przepraszam jakie dyskusje przeprowadzać skoro obecni liczą powtórny wybór jak i przyśli liczą tylko na miejsca w radzie , Obecni radni ani razu nie spotkali się z wyborcami , Szafrańska , Karpieko , Wlodarczyk , Pilarski , Andrzejak , Janczyk ,Marciniak czy pani burmistrz Urbaniak , przed wyborami obiecywali zlote góry , spotkania , konsultacje z wyborcami , wszyscy szli w jednym celu zysku ,nie dla dobra gminy . Który z wymienionych radnych , zrobil coś w w czynie spolecznym , dla środowiska , nie licząc pracy z racji funkcji radnego, pokazania się np festynie , sesji to cala praca radnego. Radni Burmistrz powinni być wybierani z pośród dzialaczy spolecznych , którym zależy na dobru i rozwoju gminy. a nie na obiecywaniu ludziom na ulicy zlotych gór , co ja bym zrobila czy zrobil i . To co radni i burmistrz zrobili z targowicą i placem pod budowę przedszkola , mając kupują drugi . to o postwę do nieba trzeba się zwrócić , co do targowicy to byl jedyny plac na imprezy gminne, festyny w Stawiszynie . ciekawe co pani burmistrz zrobi jeśli potrzebny byl by plac na imprezę , np dożynki , festyn, dzień Stawiszyna , czy korowód , czy wystawę rolniczo = ogrodniczą , gdzie kiedyś w Stwiszynie się odbywaly , ale nie bylo w tedy doradztwa rolniczego, Targowica powinna być poza miastem , z dogodnym dojazdem , dowozem krów , świn , byków kur kaczek itd. nie blisko szkoly i drogi szybkiego ruchu . oraz wąskich uliczek przy dużych obecnie pojazdach rolniczych . Pani burmistrz i radni za to wszystko 3- ... i na ulicę .

Odpowiedz Cytuj
Rok 1984 18-09-18 15:17

Domagamy się kategorycznie zainstalowania systemu monitoringu wizyjnego (minimum to rynek w Stawiszynie, okolice szkół w Stawiszynie i Zbiersku, park miejski w Stawiszynie).
Dość łobuzerstwa i chuliganerii, dość picia alkoholu w miejscach publicznych, dość piractwa drogowego i wandalizmu!
Monitoring to niewielki wydatek zaledwie kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale znacząco przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa w NASZEJ GMINIE!
Szanowne Kandydatki weźcie to pod uwagę!

Odpowiedz Cytuj
Miecio 19-09-18 16:06

Ja bym te tematy umieścił w osobnych wątkach na forum, bo się zrobi groch z kapusta.

Odpowiedz Cytuj
Hestia 19-09-18 21:12

Tu i tak jest groch z kapusta wszystko wyborcze ogólna jazda bez trzymanki. Tak już będzie do wyborów. Można sobie nawet przypomnieć treści lektury szkolnej Chłopi itp.

Odpowiedz Cytuj
Nocek 20-09-18 4:02

Tak krawiec kraje jak materiału staje.

Odpowiedz Cytuj
Kapsel 20-09-18 4:31

Ostatnio się ruszyło w parku praca idzie pełną parą.

Odpowiedz Cytuj
Rolnik 20-09-18 4:40

W dawnych czasach na rynku w Stawiszynie nie było kostki ani ławeczek zapomnij o monitoringu.
Codziennie rolnicy z miasta a było ich wielu spędzali tutaj krowy i dalej pędzono je na łąki na Błoniach
A teraz mleko macie Marketow i o co wam chodzi.

Odpowiedz Cytuj
V jak Vendetta 20-09-18 7:37

Monitoring w Stawiszynie powinien być zainstalowany już z 10 lat temu!
Wreszcie byłby spokój z gównażerią pijaną i naćpaną, która podjąć pracy się brzydzi. Zagłosuję tylko na osobę, która wpisze monitoring wizyjny do swojego programu wyborczego!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem