Czego chca mieszkancy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Sejmik gminny 23-09-18 22:08

Oczekiwania wyborców nie których są duże, a przy obecnym zarządzaniu i potencjale gospodarczym gminy , na niewiele starczy . Nie można oczekiwać dużych funduszy Wojewódzkich , Unijnych , jak nie ma się wlasnych . Druga sprawa to dobry wybór burmistrza i radnych , nie pazernych na kasę i niemych jak w obecnej kadencji , W okresie 4 lat nie slyszeliśmy , w rozmowach indywidualnych na ulicy czy spotkaniach okolicznościowych , od radnych Stawiszyna czy do powiatu , co konkretnego zalatwili , jak szukali funduszy , czy jest zadlużenie gminy i jakiej wielkości , czy tylko podnośli dlonie do glosowani . i dobry dobry uśmiech do zlej .gry . Mamy przyklad.dzisiejszy wpis pani Karpieko na Facebooku , co ona zrobila , ale ile jeszcze ma do zrobienia , nic nie zrobila i nie zrobi przez tyle lat jako radna , powiatu czy gminy . Przyszli radni czy burmistrz mówią , ze zrobią porządki , z PSL. i komunistami , zielonymi w gminie , jak zostaną wybrani , widać że PIS zbiera sily , ale nie mówią skąd kasę poszukać , bo z podatku braknie na wyplatę dla radnych . Na razie nie odkryli kart wyborczych z nazwiskami .

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 24-09-18 8:50

Jak wiele zależy od radnych i burmistrza to wiemy na przykładzie innych gmin jak i naszej gdy Pan Jarzebski niestety nic nie zrobił i pozostawił po sobie zadłużona gminę, Pani Urbaniak przez te 4 lata zrobiła bardzo dużo jak na te możliwości które posiadała a teraz zapoewne zrobi więcej bo przez te 4 lata zbudowała sobie pozytywne opinie w Powiecie i Województwie a to od tych jednostek i umiejetności poruszania sie tam zależy ile dostanie sie kasy na projekty a do tego potrzeba osoby dynamicznej, energicznej umiejacej się poruszać w Powiecie i Województwie dlatego jedyna szansa dla naszej gminy jest Pani Urbaniak

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 24-09-18 8:59

Wydaje mi sie iż Stawiszyn oczekuje poważniejszych spraw bo to sa duperele które wymienia Pan Wojciech Stawiszyn leży przy ważnym szlaku by przyciagnąć inwestorów potrzeba kilku ważnych spraw do załatwienia trzeba walczyć o doprowadzenie gazu do Gminy, ścieżka rowerowa pomiędzy Stawiszynem Zbierskiem i Piątkiem, powrót komunikacji MPK z Kalisza tzw 5, zajęcdie się Stawkami by było gdzie wypocząć po ciężkiej pracy nad woda jak dawniej i kontrolowanie zakładu Pana Wawrzyniaka za te smrody, co z filtrami itp.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 02-10-18 7:05

Dajmy Urbaniak kolejną szansę. Uważam że jest dużo lepsza od poprzednika.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 02-10-18 10:10

Kolejną szansę? Ile tych szans ma być? Nie dała rady i tyle.

Odpowiedz Cytuj
Rysiek 02-10-18 10:19

To jaki mamy wybór? Za pielęgniarkę nauczycielka? Pielegniarka powinna pracować w szpitalu a nauczycielka w szkole. Tam ich miejsce a nie do koryta się pchać.

Odpowiedz Cytuj
Leo 03-10-18 6:13

Jest jeszcze kandydat że Zbierska dlaczego nie dajecie mu szans i pomijacie tą panienke że Stawiszyna.Jesteśmy za a nawet przeciw.

Odpowiedz Cytuj



Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem