Burmistrz z Psl to rolnik czy szkodnik ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Ogrodnik 29-06-16 15:22

Ktoś napisał o wycince drzew, żaden problem, jak słychać. Problemem okazuje sie jest posianie trawy i kilku krzewów. Trawa nie wyrosła a krzewy uschły. Ciekawe kto za to zapłaci. Partia psl podobno wywodzi sie z prawdziwego rolnika, nic z tego, w przypadku pani Urbaniak. Udowodniła pani ze nie potrafi podstaw ogrodnictwa. Prawdziwy rolnik oddal by życie za każdy krzaczek, a tu totalna olewka. Mam nadzieje ze pani kadencja szybko uschnie jak te krzaczki

Odpowiedz Cytuj
Matoł 02-07-16 21:48

Nabów na stanowisko: podinspektor ds. wojskowości w Stawiszynie. Wymagania względem obowiązków są śmieszne. Każdy z licencjatem niech złoży podanie, będzie ciekawie.

Odpowiedz Cytuj
Niekompetencji mówieę NIE. 05-07-16 19:45

Bałagan w naszym Urzędzie jest okropny. Nabór ogłoszony na stanowisko pracy ds. wojskowości itd, zawiera zadania, które są realizowane na tym stanowisku (pkt 3 ogłoszenia o naborze - 6 kropka od końca). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze do zadań które maja być realizowane przez nowego pracownika zaliczono właśnie ZBIÓRKI PUBLICZNE. Otóż, już w 2014 roku nowa ustawa, która weszła w życie w dniu 18 lipca 2014 r. o zbiórkach spowodowała, że wójt/burmistrz/prezydent przestali realizować zadania w obszarze zbiórek publicznych. Pytanie. Czy Burmistrz nie wie, ze te zadania nie są już realizowane przez niego? Nie są realizowane od 2 lat!!! Przykre, ale prawdziwe.

Odpowiedz Cytuj
Mimo 08-07-16 13:00

Słup (pod nazwą: INDOLENCJA) robi, co mu nakazują a obywatel się żołądkuje. Kiedyś (w latach pięćdziesiątych) ‘ustawę o zbiórkach publicznych’... realizował woźny magistratu – waląc w bęben, spacerował po rynku i dukał z kartki treść cyrkularza.

Odpowiedz Cytuj
Musicie to zobaczyć 09-07-16 14:11

Zapraszam do lektury oświadczeń majątkowych pojawily sie na stronie gminy. Oni myślą chyba ze mieszkają w ciemnogrodzie ze ludzie nie widza co robią a co piszą w oświadczeniach. Jeden z przemilych panów radnych pisze ze pracuje w firmie xxxx na stanowisku współpracownik. Wpisał miejsce pracy ok ale stanowsko "wspolpracownik" Glowa boli jak tacy ludzie decydują o naszej gminie

Odpowiedz Cytuj
Matoł 12-07-16 15:15

A może by tak rzekę wyczyścić?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem