Burmistrz Justyna Urbaniak nie dała rady. Kto wygra w 2018?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 20

Obywatel 10-03-18 7:52

Teraz już wiemy że pielęgniarka Justyna Urbaniak, która w 2014 roku wygrała wybory na Burmistrza Stawiszyna nie dała rady dotrzymać obietnic wyborczych. Trudno też powiedzieć czy na pewno były owe obietnice. Jedyną obietnicą którą udało mi się znaleść w internecie był wielki napis na plakacie wyborczym : Czas na zmiany. Niestety pani burmistrz zapomniała dodać że zna się tylko na sadzeniu kwiatków i tym samym swoje zmiany rozpoczęła i zakończyła od umilania obywatelom widoku na Stawiszyński rynek. Niestety wyborcy oczekiwali czegoś więcej. Nie zmieniły się stany dróg i wielu innych spraw, za które powinna się zabrać w pierwszej kolejności. Swoje rządy rozpoczęła od zajadania stresów bo już na samym początku zorientowała się, że bycie burmistrzem jest trudniejsze Niż sądziła. Niestety potem się wycwaniła i przybrała taktykę paletki do ping-ponga. Ona była paletką a interesanci którzy próbowali coś załatwić w gminie -piłeczką. Byle tylko odbić i już ich więcej nie zobaczyć. No ale sytą pensję burmistrzowską kasawała z ochotą. Mieliśmy wielkie nadzieje że po wielu latach jałowych rządów Roberta Jastrzębskiego, ta kobieta wykaże się gospodarnością i gmina w końcu ruszy z kopyta. Nie pierwszy raz nas oszukano. Mamy prawo do złościć. Jedną z ciekawych inwestycji, której podjęła się Justyna Urbaniak była budowa chodnika tuż przy szkole podstawowej. Inwestycja podobno wyniosła Ok 70 tyś zł. A wykonawcą była osoba blisko związana z gminą. W komentarzach pod informacją na fb gminy ukazały się komentarze fachowców, którzy mówili że daną inwestycję można było spokojnie zrobić za połowę ceny. Mamy dosyć kolesiostwa i okradania kasy gminy. Proszę nie zapominać pani Justyno, że pani pensja idzie z naszych kieszeni a nam się nie podobały te 4lata rządów gdzie brylowała pani tylko na imprezach gminnych i zbierała honory. Zbliżają się kolejne wybory i niestety czuję że burmistrzowa będzie znowu kandydować. Jakieś założenia na przyszłość już są na stronie gminy. Jednak na pierwszy rzut oka są one nie do zrealizowania przez tą osobę. Nie dajmy się już nabrać. Tak więc Pani Justyno - zaufaliśmy-wybraliśmy-liczyliśmy na te obiecane zmiany i niestety wyszło jak zawsze. Nie dała pani rady dlatego proszę mieć troszkę honoru i odpuścić nam kolejne wybory z pani udziałem.

Odpowiedz Cytuj
Stasiu 10-03-18 9:05

Pytanie tylko kto da radę? Może jakiś lekarz?

Odpowiedz Cytuj
Git 15-03-18 13:04

Może po prostu miała za mało czasu. Nie wszystko da się zrobić w ciągu 4 lat. Dużo też zależy od rady.

Odpowiedz Cytuj
Staw 26-03-18 10:53

Teraz winna rada , a libacje i zabawy to już bez rady oto cala pani burmistrz , na fotkach , imprezach , przed kamerką na pierwszym miejscu , a gospodarka gminy , inwestycje , 4 lata gmina dostala w plecy . Zero spotkań z mieszkańcami , dyskusji , a problemów w gminie i Stawiszynie co nie miara . A temat radnych na inny temat .

Odpowiedz Cytuj
Edmund Dantes 03-04-18 12:14

1) PYCHA
2) AROGANCJA
3) NIEKOMPETENCJA
Czy ciemny lud ponownie to kupi w zamian za darmową gorzałę?
Jakie obietnice zostały spełnione?
Czy Robert Jarzębski usłyszy zasłużone słowo: PRZEPRASZAM?

Odpowiedz Cytuj
Goya 10-07-18 21:32

Z tym lekarzem z Warszawy to jakiś żart ? Przecież jako radny się nie sprawdził.

Odpowiedz Cytuj
Moro 16-07-18 14:46

Zrezygnowal z radnego , bo to nie jego broszka

Odpowiedz Cytuj
Wujek 09-08-18 19:22

Z tego co słychać to nie ma chętnych na burmistrza,więc podejrzewam ze nasza pani burmistrz przejdzie dalej.To będzie dopiero porażka.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem