Burmistrz J U i v-c burmistrz bez szans na drugą kadencję

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 10

Gosia 13-10-18 14:11
Zakalec :

Gratuluję, jesteś za a nawet przeciw...😄

Jeśli to do mnie to stwierdzenie bez sensu.

Odpowiedz Cytuj
NIEZALEŻNY obserwator. 13-10-18 14:19
Gość :

Niestety na radę niczego zegnac nie można, bo połowa radnych kandydowała z list pani burmistrz... a jeśli ktokolwiek był kiedykolwiek na sesji, to wie,że radni najczęściej bezwładnie podnosili łapki w górę przy głosowaniu.

Sam/sama sobie tutaj odpowiadasz, że do wymiany i burmistrz i rada.

Brawo!, o to właśnie chodzi :)

Odpowiedz Cytuj
Andrzej 13-10-18 19:35

Jestem częstym gościem Skorzęcina , Powidza od pól wieku . Powidz choć jest miastem wojskowym , ze względu na bazę lotniczą NATO . Miasteczko podobne do Stawiszyna żyje z rozwoju turystyki i z bazy lotniczej , Rynek nie rynek , blisko rotundy - zaplecza turystycznego , podobne do naszego , tylko trochę na uboczu , zadbane , drzewa korony uformowane , poprzycinane, Po okresie turystycznym , życie spowalnia , choć woda w jeziorze jest czysta . w okresie letnim umiarkowana ilość turystów , idealne miejsce dla żeglarzy i kajakarzy

Odpowiedz Cytuj
Józef 13-10-18 20:42
Gość 2 :

Widać i czuję się atak Komitetu wyborczego PIS. i ich zwolenników pani Mileny Szymańskiej , zarzucając , sluszne i nie sluszne , oszczercze zarzuty , nie sprawdzone podjęte , przez Burmistrza , a mniej zarzutów dla pozostalych . Kandydatka pani Szymańska obecna jeszcze radna , przewodnicząca komisji przez 8 lat , podejmowala decyzje poprzez glosowania , a może przespala obie kadencje , nie wiedząc co się dzialo i co podejmowano na sesji . Sluchając i czytając program pisu , widać ze ściągawkę z kompani Morawieckiego , jak ja będę Burmistrzem , to gmina i Stawiszyn , będzie miodem i mlekiem plynącym . Pozostali kandydaci malo barwni może pani Burmistrz z racji pelnienia funkcji , ale musi się pozbyć niektórych ludzi w gminie np v - Kaczmarka kompletny nie wypal to cala gmina mówi i ograniczyć ilość personelu pracowniczego . przy obecnej technice komputeryzacji , poprawić infrastrukturę calej gminy i sluchać wyborców , Pochwalić należy ze po ponad 50 latach zrobiono calą nawierzchnię i modernizację ulicy w Zbiersku od CPN W KIERUNKU Straży a także w drugim kierunku Petryk czy Korzeniewa , choć to drogi powiatowe , ale dolożyć trzeba , a także drogi asfaltowe polne . Pani Janczyk nie znam i jest nie znana wyborcow prócz nazwiska , program ma nie najgorszy , ale trzeba to realizować , Pana Jasinskiego w Zbiersku znają , program malo atrakcyjny dla gminy , brak w programie o rozwoju gminy , Jest za to w programie , co gmina od tego nie udzieknie , OD projekt który 30 letniego , GAZYFIKACJA GMINY , ORAZ nawierzchnie ulic glównych w Stawiszynie które czekają na modernizację też ponad 50 lat

Ja Milena nie znam ale oglądam tvp info i wiem o co chodzi . Ta telewizja to polska telewizja nie niemiecki szmatławiec , co kamufluje te rzeczy. Polecam oglądać polską telewizję i wiadomości ( inna i prawdziwa rzeczywistość)

Odpowiedz Cytuj
Gość 2 13-10-18 21:56

W przerwie meczu Niemiec z Holandią , odpowiadam , gdzieś ten język slyszalem męski , nie od pani Mileny ale jej sztabowca pana Jacka nerwowe wypowiedzi , a jak się nie uda PIS . wygrać za rok , to co zrobicie , wyjedziecie i radia i tv nie będziecie oglądać . A co z Pólkiem Niewypal .

Odpowiedz Cytuj
Pozytywny 13-10-18 23:26

Pan Jacek D mógłby troszkę słownictwo ograniczyć.... Pani Mileno to antyreklama... Drugi Pan Jacek to również ciężki temat... Za dużo partyjnych wypowiedzi...

Odpowiedz Cytuj
Barbra 14-10-18 19:31

Witam! Chciałam zaznaczyć niechybnie, że byłam uczestniczką tego jak się okazało nieudanego jakże lipnego niby rajdu. Na początek fałszywe uśmiechy no bo wcześniej przy mnie jedna drugą obgadywała. Później równie fałszywe poklepywania. Wszystko miało być fajnie a to jakaś zgraja dewotów i cały czas tylko polityka żeby tylko została itd. Już z nimi nie pojadę!

Odpowiedz Cytuj
Gonia 14-10-18 19:38

Ludzie ale kłamstwa piszą że na rajdzie rowerowym PSL było 200 osób a tu 15 osób. Masakra cały czas kłamstwa z ich strony i teraz głosować na nich . Przecież to jakaś wycieczka rowerowa zwykła rzecz . Oj nie ładnie nie ładnie!

Odpowiedz Cytuj
Vieńcz 14-10-18 19:50

Dzień dobry. Czytam sobie te posty i muszę Was pocieszyć, bo będę uczestnikiem w komisji wyborczej, no i co zrobię, więc przypilnuję Wszystkich z PSL żeby nie robili tego co wcześniej, ja jestem już Stary, ale na komisjach byłem hoho dużo bardzo razy i pamiętam co to się działo i w jaki sposób no i też ile tych sposobów jest. W te wybory tak nie będzie, na pewno.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://stawiszyn.istrefa.com

istrefa gmina Stawiszyn | istrefa powiat kaliski | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Stawiszyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kaliski, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 62-820


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem